PATROCINADOR
PATROCINADOR
PATROCINADOR SÈNIORS MASCULINS I FEMENINS
PATROCINADOR
PATROCINADOR
PATROCINADOR
PATROCINADOR
PATROCINADOR
PROVEÏDOR D'EQUIPACIONS ESPORTIVES
Instagram Unió Esportiva d'Horta
GALERIA D'IMATGES FLICKR
“60 ANYS DE BÀSQUET"
Calendari i resultats de Bàsquet
Seleccioneu un dia d'entre els assenyalats per obtenir més informació de les competicions i activitats que hi ha programades. També podeu veure resultats i cròniques dels esdeveniments passats.
Temporada:
Equip:
Octubre 2019
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
17493
Jornada 1 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL B
JÚNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
28.09.2019
12:30
Lloc:
PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDÓ. C/Telégrafos 31-45. BARCELONA
F.C. MARTINENC BÀSQUET "A"
TEMPLE - UE HORTA "B"
17543
Jornada 1 - C.C. CADET MASCULÍ 1er ANY - PRIMERA FASE - GRUP 2
CADET 05 MASCULÍ
Día:
Hora:
28.09.2019
16:00
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA 05
SESE "B"
17471
Jornada 1 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL A
JÚNIOR "A" MASCULÍ
Día:
Hora:
28.09.2019
17:45
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "A"
B.C. TECLA SALA "B"
17419
Jornada 1 - COPA CATALUNYA MASCULINA
SÈNIOR "A" MASCULÍ
Día:
Hora:
28.09.2019
18:05
Lloc:
C.P. SANT JOSEP - PAVELLÓ RAMON SITJA. C/ Doctor Antic Roca S/N. GIRONA
CEB GIRONA METALQUIMIA
TEMPLE - UE HORTA "A"
17565
Jornada 1 - C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. B
SÈNIOR FEMENÍ
Día:
Hora:
29.09.2019
09:00
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA
DIAGONAL MAR FRONT MARÍTIM TARONJA
17445
Jornada 1 - C.C. TERCERA CATEGORIA MASC.
SÈNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
29.09.2019
10:30
Lloc:
PAV. OLÍMPIC ESPANYA INDUSTRIAL. Parc Espanya Industrial. BARCELONA
BÀSQUET ATENEU MONTSERRAT "A"
TEMPLE - UE HORTA "B"
17609
Jornada 1 - C.C. INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL
INFANTIL FEMENÍ
Día:
Hora:
29.09.2019
10:30
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA
JAC SANTS "A"
17589
Jornada 1 - C.C. CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL
CADET 04 FEMENÍ
Día:
Hora:
29.09.2019
12:15
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA 04
LIMA - HORTA BÀSQUET "A"
17517
Jornada 1 - C.C. CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL
CADET 04 MASCULÍ
Día:
Hora:
29.09.2019
12:45
Lloc:
HOLMES PLACE SARDENYA. C/Sardenya 549-553. BARCELONA
U.E. GAUDÍ - HOLMES PLACE "A"
TEMPLE - UE HORTA 04
17662
Jornada 1 - C.T. MINI MASCULÍ - PRIMERA FASE - NIVELL A - GRUP 7
MINI 08 MASCULÍ
Día:
Hora:
05.10.2019
11:00
Lloc:
PAVELLÓ MUNICIPAL LA BONAIGUA. Pg. de la Muntanya 27. SANT JUST DESVERN
C.B. SANT JUST "A"
TEMPLE - UE HORTA 08
17472
Jornada 2 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL A
JÚNIOR "A" MASCULÍ
Día:
Hora:
05.10.2019
12:30
Lloc:
Direcció:
PISTA POL. 3 XEMENEIES
C.B. SAPS "A"
TEMPLE - UE HORTA "B"
17518
Jornada 2 - C.C. CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL
CADET 04 MASCULÍ
Día:
Hora:
05.10.2019
16:00
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA 04
C.B. SAPS "A"
17544
Jornada 2 - C.C. CADET MASCULÍ 1er ANY - PRIMERA FASE - GRUP 2
CADET 05 MASCULÍ
Día:
Hora:
05.10.2019
16:00
Lloc:
P.M.E. VILANOVA DEL VALLÈS. Camí de la Casa Alta S/N. VILANOVA DEL VALLÈS
MAS DE SANT LLEÍ - CBVV NEGRE
TEMPLE - UE HORTA 05
17446
Jornada 2 - C.C. TERCERA CATEGORIA MASC.
SÈNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
05.10.2019
17:45
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "B"
VIROLAI
17566
Jornada 2 - C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. B
SÈNIOR FEMENÍ
Día:
Hora:
05.10.2019
19:15
Lloc:
PAVELLÓ INFANT JESÚS. Travessera de Gràcia 57-63. BARCELONA
JESUITES CASP
TEMPLE - UE HORTA
17420
Jornada 2 - COPA CATALUNYA MASCULINA
SÈNIOR "A" MASCULÍ
Día:
Hora:
05.10.2019
19:30
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "A"
LLUÏSOS DE GRÀCIA "A"
17494
Jornada 2 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL B
JÚNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
06.10.2019
10:30
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "B"
CAMPING BIANYA ROSER NEGRE
17610
Jornada 2 - C.C. INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL
INFANTIL FEMENÍ
Día:
Hora:
06.10.2019
11:30
Lloc:
PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL. Camí Ral de Cerdanya 31. LA SEU D'URGELL
SEDIS CADITOURS
TEMPLE - UE HORTA
17590
Jornada 2 - C.C. CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL
CADET 04 FEMENÍ
Día:
Hora:
06.10.2019
12:45
Lloc:
NAU PARC CLOT. Cantonada C/Llacuna 170. BARCELONA
OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA 1
TEMPLE - UE HORTA 04
17545
Jornada 3 - C.C. CADET MASCULÍ 1er ANY - PRIMERA FASE - GRUP 2
CADET 05 MASCULÍ
Día:
Hora:
12.10.2019
16:00
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA 05
C.B. GRUP BARNA 2
17421
Jornada 3 - COPA CATALUNYA MASCULINA
SÈNIOR "A" MASCULÍ
Día:
Hora:
12.10.2019
17:45
Lloc:
PAVELLÓ CB GRANOLLERS. C/Girona 222. GRANOLLERS
CB GRANOLLERS 1 - BLOCKCHAIN BCN-AP
TEMPLE - UE HORTA "A"
17473
Jornada 3 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL A
JÚNIOR "A" MASCULÍ
Día:
Hora:
12.10.2019
17:45
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "A"
S.E. SANT JOAN DE MATA "A"
17567
Jornada 3 - C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. B
SÈNIOR FEMENÍ
Día:
Hora:
12.10.2019
19:30
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA
C.B. PRAT - MONTIBELLO "B"
17495
Jornada 3 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL B
JÚNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
13.10.2019
12:00
Lloc:
NOU PAVELLÓ ZONA PUIGVERT. C/Pais Valencià S/N. CASTELLAR DEL VALLES
C.B. CASTELLAR
TEMPLE - UE HORTA "B"
17591
Jornada 3 - C.C. CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL
CADET 04 FEMENÍ
Día:
Hora:
13.10.2019
12:15
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA 04
C.B. GRANOLLERS 1 - PISOS.COM
17654
Jornada 2 - C.T. INFANTIL MASCULÍ - PRIMERA FASE - NIVELL A - GRUP 6
INFANTIL MASCULÍ
Día:
Hora:
13.10.2019
12:30
Lloc:
INSTAL·LACIONS MUNICIPALS ILLA DIAGONAL. C/ Numància 142. BARCELONA
JOVENTUT LES CORTS "A"
TEMPLE - UE HORTA
17519
Jornada 3 - C.C. CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL
CADET 04 MASCULÍ
Día:
Hora:
13.10.2019
17:30
Lloc:
PAVELLÓ MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA. Av. Tortosa 74. LLEIDA
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA
TEMPLE - UE HORTA 04
17447
Jornada 3 - C.C. TERCERA CATEGORIA MASC.
SÈNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
13.10.2019
17:45
Lloc:
INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES. Pg. Torres i Bages 170-172. BARCELONA
S.E. SANT JOAN DE MATA
TEMPLE - UE HORTA "B"
17592
Jornada 4 - C.C. CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL
CADET 04 FEMENÍ
Día:
Hora:
19.10.2019
11:00
Lloc:
PAVELLÓ MUNICIPAL SANT ADRIÀ. C/Ricart S/N. SANT ADRIÀ DEL BESÓS
SNATT'S FEMENÍ SANT ADRIÀ LILA
TEMPLE - UE HORTA 04
17611
Jornada 4 - C.C. INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL
INFANTIL FEMENÍ
Día:
Hora:
19.10.2019
13:15
Lloc:
PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDÓ. C/Telégrafos 31-45. BARCELONA
F.C. MARTINENC BÀSQUET
TEMPLE - UE HORTA
17520
Jornada 4 - C.C. CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL
CADET 04 MASCULÍ
Día:
Hora:
19.10.2019
16:00
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA 04
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - 04 BLAU
17546
Jornada 4 - C.C. CADET MASCULÍ 1er ANY - PRIMERA FASE - GRUP 2
CADET 05 MASCULÍ
Día:
Hora:
19.10.2019
16:00
Lloc:
PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL. Camí Ral de Cerdanya 31. LA SEU D'URGELL
SEDIS QUIOSC BAR EL PASSEIG
TEMPLE - UE HORTA 05
17448
Jornada 4 - C.C. TERCERA CATEGORIA MASC.
SÈNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
19.10.2019
17:45
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "B"
JESUITES CASP
17568
Jornada 4 - C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. B
SÈNIOR FEMENÍ
Día:
Hora:
19.10.2019
17:45
Lloc:
PISTA POL. 3 XEMENEIES. C/Vila i Vila 44. BARCELONA
C.B. SAPS "B"
TEMPLE - UE HORTA
17422
Jornada 4 - COPA CATALUNYA MASCULINA
SÈNIOR "A" MASCULÍ
Día:
Hora:
19.10.2019
19:30
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "A"
COALCI - CB SANT JOSEP
17496
Jornada 4 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL B
JÚNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
20.10.2019
10:30
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "B"
EUROPEAN INTERNATIONAL SCHOOL
17474
Jornada 4 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL A
JÚNIOR "A" MASCULÍ
Día:
Hora:
20.10.2019
12:15
Lloc:
COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD. C/Manuel Azaña S/N. L'HOSPITALET DE LLOBEGAT
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER
TEMPLE - UE HORTA "A"
17655
Jornada 3 - C.T. INFANTIL MASCULÍ - PRIMERA FASE - NIVELL A - GRUP 6
INFANTIL MASCULÍ
Día:
Hora:
20.10.2019
12:15
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA
C.B. CABRERA
17656
Jornada 4 - C.T. INFANTIL MASCULÍ - PRIMERA FASE - NIVELL A - GRUP 6
INFANTIL MASCULÍ
Día:
Hora:
26.10.2019
10:30
Lloc:
NOU PAVELLÓ DEL CENTRE. C/Digoine-Cant. Riera. L'HOSPITALET DE LLOBREGAT
C.B. L'HOSPITALET "B"
TEMPLE - UE HORTA
17521
Jornada 5 - C.C. CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL
CADET 04 MASCULÍ
Día:
Hora:
26.10.2019
16:00
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA 04
TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA C.E.
17497
Jornada 5 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL B
JÚNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
26.10.2019
17:00
Lloc:
A.A.A. COL·LEGI CAIXA PENSIONS. C/Agricultura 204. BARCELONA
C.B. ALISOS "B"
TEMPLE - UE HORTA "B"
17449
Jornada 5 - C.C. TERCERA CATEGORIA MASC.
SÈNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
26.10.2019
17:45
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "B"
JOVENTUT LES CORTS
17423
Jornada 5 - COPA CATALUNYA MASCULINA
SÈNIOR "A" MASCULÍ
Día:
Hora:
26.10.2019
19:30
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "A"
SANT GERVASI
17612
Jornada 5 - C.C. INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL
INFANTIL FEMENÍ
Día:
Hora:
27.10.2019
10:30
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA
BÀSQUET PIA SABADELL
17475
Jornada 5 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL A
JÚNIOR "A" MASCULÍ
Día:
Hora:
27.10.2019
11:00
Lloc:
CEM PARC DE LA CIUTADELLA. Ps. Circumval·lació (E.França). BARCELONA
C.B. CIUTAT VELLA "A"
TEMPLE - UE HORTA "A"
17547
Jornada 5 - C.C. CADET MASCULÍ 1er ANY - PRIMERA FASE - GRUP 2
CADET 05 MASCULÍ
Día:
Hora:
27.10.2019
11:00
Lloc:
HOLMES PLACE SARDENYA. C/Sardenya 549-553. BARCELONA
U.E. GAUDÍ - HOLMES PLACE "B"
TEMPLE - UE HORTA 05
17593
Jornada 5 - C.C. CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL
CADET 04 FEMENÍ
Día:
Hora:
27.10.2019
12:15
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA 04
JOVENTUT BADALONA FEMENÍ "A"
17569
Jornada 5 - C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. B
SÈNIOR FEMENÍ
Día:
Hora:
27.10.2019
19:00
Lloc:
DOMINICAS MALLORCA. C/Mallorca 349. BARCELONA
DOMINIQUES BARCELONA
TEMPLE - UE HORTA
17548
Jornada 6 - C.C. CADET MASCULÍ 1er ANY - PRIMERA FASE - GRUP 2
CADET 05 MASCULÍ
Día:
Hora:
02.11.2019
16:00
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA 05
C.E. SANT NICOLAU 4
17424
Jornada 6 - COPA CATALUNYA MASCULINA
SÈNIOR "A" MASCULÍ
Día:
Hora:
02.11.2019
17:45
Lloc:
POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ. Av. de la Unió S/N. MONTGAT
U.E. MONTGAT - NGK
TEMPLE - UE HORTA "A"
17476
Jornada 6 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL A
JÚNIOR "A" MASCULÍ
Día:
Hora:
02.11.2019
17:45
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "A"
JOVENTUT LES CORTS"B"
17570
Jornada 6 - C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. B
SÈNIOR FEMENÍ
Día:
Hora:
02.11.2019
19:30
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA
VEDRUNA GRÀCIA "B"
17498
Jornada 6 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL B
JÚNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
03.11.2019
10:30
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "B"
A.E. LES CORTS - UBAE
17613
Jornada 6 - C.C. INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL
INFANTIL FEMENÍ
Día:
Hora:
03.11.2019
10:30
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA
C.N. TÀRREGA
17522
Jornada 6 - C.C. CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL
CADET 04 MASCULÍ
Día:
Hora:
03.11.2019
12:15
Lloc:
PAVELLÓ MUNICIPAL VIRREI AMAT. C/Juan Alcover 6. BARCELONA
SESE "A"
TEMPLE - UE HORTA 04
17450
Jornada 6 - C.C. TERCERA CATEGORIA MASC.
SÈNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
03.11.2019
19:15
Lloc:
PAVELLÓ MUNICIPAL LA BONAIGUA. Pg. de la Muntanya 27. SANT JUST DESVERN
C.B. SANT JUST
TEMPLE - UE HORTA "B"
17523
Jornada 7 - C.C. CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL
CADET 04 MASCULÍ
Día:
Hora:
09.11.2019
16:00
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA 04
JAC SANTS 04
17451
Jornada 7 - C.C. TERCERA CATEGORIA MASC.
SÈNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
09.11.2019
17:45
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "B"
C.B SANTFELIUENC "B"
17499
Jornada 7 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL B
JÚNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
09.11.2019
18:15
Lloc:
PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS. C/ Neptú 12. BARCELONA
C.B. PEDAGOGIUM "A"
TEMPLE - UE HORTA "B"
17425
Jornada 7 - COPA CATALUNYA MASCULINA
SÈNIOR "A" MASCULÍ
Día:
Hora:
09.11.2019
19:30
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "A"
CÍRCOL COTONIFICI BADALONA
17477
Jornada 7 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL A
JÚNIOR "A" MASCULÍ
Día:
Hora:
10.11.2019
11:00
Lloc:
LA SALLE HORTA. C/Hedilla 66. BARCELONA
C.B. LA SALLE HORTA
TEMPLE - UE HORTA "A"
17549
Jornada 7 - C.C. CADET MASCULÍ 1er ANY - PRIMERA FASE - GRUP 2
CADET 05 MASCULÍ
Día:
Hora:
10.11.2019
11:00
Lloc:
PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA. Av. Guiera 6-8. CERDANYOLA DEL VALLÈS
C.B. CERDANYOLA AL DIA "B"
TEMPLE - UE HORTA 05
17571
Jornada 7 - C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. B
SÈNIOR FEMENÍ
Día:
Hora:
10.11.2019
11:00
Lloc:
POL. MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD. C/Nàpols 42. BARCELONA
C.B. RAMON LLULL VERMELL
TEMPLE - UE HORTA
17594
Jornada 7 - C.C. CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL
CADET 04 FEMENÍ
Día:
Hora:
10.11.2019
12:15
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA 04
JOVENTUT LES CORTS "A"
17657
Jornada 5 - C.T. INFANTIL MASCULÍ - PRIMERA FASE - NIVELL A - GRUP 6
INFANTIL MASCULÍ
Día:
Hora:
10.11.2019
12:15
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA
F.C. MARTINENC BÀSQUET "A"
17614
Jornada 7 - C.C. INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL
INFANTIL FEMENÍ
Día:
Hora:
10.11.2019
16:00
Lloc:
POLIESPORTIU CAN JOFRESA. C/Badalona 4. TERRASSA
JET
TEMPLE - UE HORTA
17524
Jornada 8 - C.C. CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL
CADET 04 MASCULÍ
Día:
Hora:
16.11.2019
12:00
Lloc:
COL·LEGI SANT IGNASI. C/General Vives 34. BARCELONA
SANT IGNASI
TEMPLE - UE HORTA 04
17550
Jornada 8 - C.C. CADET MASCULÍ 1er ANY - PRIMERA FASE - GRUP 2
CADET 05 MASCULÍ
Día:
Hora:
16.11.2019
16:00
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA 05
JAC SANTS "B"
17478
Jornada 8 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL A
JÚNIOR "A" MASCULÍ
Día:
Hora:
16.11.2019
17:45
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "A"
DIAGONAL MAR FRONT MARÍTIM BLAU
17572
Jornada 8 - C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. B
SÈNIOR FEMENÍ
Día:
Hora:
16.11.2019
19:30
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA
F.C. MARTINENC BÀSQUET "C"
17500
Jornada 8 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL B
JÚNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
17.11.2019
10:30
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "B"
DIAGONAL MAR FRONT MARÍTIM TARONJA
17615
Jornada 8 - C.C. INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL
INFANTIL FEMENÍ
Día:
Hora:
17.11.2019
10:30
Lloc:
PAV. OLÍMPIC ESPANYA INDUSTRIAL. Parc Espanya Industrial. BARCELONA
JAC SANTS "A"
TEMPLE - UE HORTA
17452
Jornada 8 - C.C. TERCERA CATEGORIA MASC.
SÈNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
17.11.2019
11:00
Lloc:
POL. MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD. C/Nàpols 42. BARCELONA
CAMPING BIANYA ROSER "C"
TEMPLE - UE HORTA "B"
17595
Jornada 8 - C.C. CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL
CADET 04 FEMENÍ
Día:
Hora:
17.11.2019
12:30
Lloc:
PAVELLÓ MUNICIPAL PLANA LLEDÓ. Av. Caldes de Montbui 1. MOLLET DEL VALLÈS
RECANVIS GAUDÍ C.B. MOLLET "A"
TEMPLE - UE HORTA 04
17426
Jornada 8 - COPA CATALUNYA MASCULINA
SÈNIOR "A" MASCULÍ
Día:
Hora:
17.11.2019
17:00
Lloc:
PAVELLÓ MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT. Av. Països Catalans S/N. SALT
C.B. SALT "A"
TEMPLE - UE HORTA "A"
17525
Jornada 9 - C.C. CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL
CADET 04 MASCULÍ
Día:
Hora:
23.11.2019
16:00
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA 04
B.C. MORABANC ANDORRA "A"
17453
Jornada 9 - C.C. TERCERA CATEGORIA MASC.
SÈNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
23.11.2019
17:45
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "B"
C.E. LA MARINA
17479
Jornada 9 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL A
JÚNIOR "A" MASCULÍ
Día:
Hora:
23.11.2019
18:30
Lloc:
A.A.A. COL·LEGI CAIXA PENSIONS. C/Agricultura 204. BARCELONA
C.B. ALISOS "A"
TEMPLE - UE HORTA "A"
17573
Jornada 9 - C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. B
SÈNIOR FEMENÍ
Día:
Hora:
23.11.2019
19:15
Lloc:
PAVELLÓ VIROLAI. C/Portell 9. BARCELONA
VIROLAI
TEMPLE - UE HORTA
17427
Jornada 9 - COPA CATALUNYA MASCULINA
SÈNIOR "A" MASCULÍ
Día:
Hora:
23.11.2019
19:30
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "A"
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET
17501
Jornada 9 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL B
JÚNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
24.11.2019
10:30
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "B"
C.E. SANT NICOLAU
17616
Jornada 9 - C.C. INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL
INFANTIL FEMENÍ
Día:
Hora:
24.11.2019
10:30
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA
SEDIS CADITOURS
17596
Jornada 9 - C.C. CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL
CADET 04 FEMENÍ
Día:
Hora:
24.11.2019
12:15
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA 04
C.B. VILASSAR DE MAR NEGRE
17658
Jornada 7 - C.T. INFANTIL MASCULÍ - PRIMERA FASE - NIVELL A - GRUP 6
INFANTIL MASCULÍ
Día:
Hora:
24.11.2019
12:15
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA
JOVENTUT LES CORTS "A"
17551
Jornada 9 - C.C. CADET MASCULÍ 1er ANY - PRIMERA FASE - GRUP 2
CADET 05 MASCULÍ
Día:
Hora:
24.11.2019
16:00
Lloc:
PAVELLÓ C.B. GRANOLLERS. C/Girona 222. GRANOLLERS
C.B. GRANOLLERS 3 - LAPAFIL
TEMPLE - UE HORTA 05
17659
Jornada 8 - C.T. INFANTIL MASCULÍ - PRIMERA FASE - NIVELL A - GRUP 6
INFANTIL MASCULÍ
Día:
Hora:
30.11.2019
10:45
Lloc:
PAVELLÓ MUNICIPAL CABRERA MAR. C/La Riera S/N. CABRERA DE MAR
C.B. CABRERA
TEMPLE - UE HORTA
17502
Jornada 10 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL B
JÚNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
30.11.2019
12:00
Lloc:
C.E. MONTSENY. C/Pallars 410. BARCELONA
MONTSENY CET-10
TEMPLE - UE HORTA "B"
17552
Jornada 10 - C.C. CADET MASCULÍ 1er ANY - PRIMERA FASE - GRUP 2
CADET 05 MASCULÍ
Día:
Hora:
30.11.2019
16:00
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA 05
CLUB JOVENTUT BADALONA 2
17480
Jornada 10 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL A
JÚNIOR "A" MASCULÍ
Día:
Hora:
30.11.2019
17:45
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "A"
BÀSQUET PÀLCAM
17526
Jornada 10 - C.C. CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL
CADET 04 MASCULÍ
Día:
Hora:
30.11.2019
18:00
Lloc:
NAU PARC CLOT. Cantonada C/Llacuna 170. BARCELONA
C.B. GRUP BARNA 1
TEMPLE - UE HORTA 04
17428
Jornada 10 - COPA CATALUNYA MASCULINA
SÈNIOR "A" MASCULÍ
Día:
Hora:
30.11.2019
19:30
Lloc:
PAVELLÓ JOAN DEL MORAL. C/Cristòfol Colom 47-49. SANTA COLOMA DE GRAMENET
C.B. SANTA COLOMA "A"
TEMPLE - UE HORTA "A"
17574
Jornada 10 - C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. B
SÈNIOR FEMENÍ
Día:
Hora:
30.11.2019
19:30
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA
S.E. SANT MEDIR
17597
Jornada 10 - C.C. CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL
CADET 04 FEMENÍ
Día:
Hora:
01.12.2019
12:15
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA 04
JAC SANTS "A"
17454
Jornada 10 - C.C. TERCERA CATEGORIA MASC.
SÈNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
01.12.2019
12:30
Lloc:
ESPORTIU CLAROR. C/ Sardenya 333. BARCELONA
BÀSQUET SAFA CLAROR "B"
TEMPLE - UE HORTA "B"
17481
Jornada 11 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL A
JÚNIOR "A" MASCULÍ
Día:
Hora:
14.12.2019
13:15
Lloc:
CEM LES MORERES. Pça de les Moreres S/N. ESPLUGUES DE LLOBREGAT
C.B. NOU ESPLUGUES "B"
TEMPLE - UE HORTA "A"
17527
Jornada 11 - C.C. CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL
CADET 04 MASCULÍ
Día:
Hora:
14.12.2019
16:00
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA 04
ESCOLA IPSI 04 "A"
17575
Jornada 11 - C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. B
SÈNIOR FEMENÍ
Día:
Hora:
14.12.2019
16:00
Lloc:
PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA. C/Rosich 12. L'HOSPITALET DE LLOBREGAT
A.E.C. COLLBLANC "B"
TEMPLE - UE HORTA
17455
Jornada 11 - C.C. TERCERA CATEGORIA MASC.
SÈNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
14.12.2019
17:45
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "B"
BASKET CORAS
17429
Jornada 11 - COPA CATALUNYA MASCULINA
SÈNIOR "A" MASCULÍ
Día:
Hora:
14.12.2019
19:30
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "A"
RIPOTRANS ALUMIPRES LLIÇÀ D'AMUNT
17598
Jornada 11 - C.C. CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL
CADET 04 FEMENÍ
Día:
Hora:
14.12.2019
19:30
Lloc:
IES FRONT MARÍTIM. C/Espronceda 18 (Cant. Taulat). BARCELONA
DIAGONAL MAR FRONT MARÍTIM NEGRE
TEMPLE - UE HORTA 04
17503
Jornada 11 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL B
JÚNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
15.12.2019
10:30
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "B"
CAT JUNIOR
17617
Jornada 11 - C.C. INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL
INFANTIL FEMENÍ
Día:
Hora:
15.12.2019
10:30
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA
F.C. MARTINENC BÀSQUET
17660
Jornada 9 - C.T. INFANTIL MASCULÍ - PRIMERA FASE - NIVELL A - GRUP 6
INFANTIL MASCULÍ
Día:
Hora:
15.12.2019
12:15
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA
C.B. L'HOSPITALET "B"
17553
Jornada 11 - C.C. CADET MASCULÍ 1er ANY - PRIMERA FASE - GRUP 2
CADET 05 MASCULÍ
Día:
Hora:
15.12.2019
16:00
Lloc:
PAVELLÓ MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA. C/Prat de la Riba 113-115. LLEIDA
TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA C.E.
TEMPLE - UE HORTA 05
17618
Jornada 12 - C.C. INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL
INFANTIL FEMENÍ
Día:
Hora:
21.12.2019
10:30
Lloc:
ESCOLA PIA SABADELL. C/Garcilaso 99. SABADELL
BÀSQUET PIA SABADELL
TEMPLE - UE HORTA
17599
Jornada 12 - C.C. CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL
CADET 04 FEMENÍ
Día:
Hora:
21.12.2019
11:00
Lloc:
PAVELLÓ VIROLAI. C/Portell 9. BARCELONA
LIMA - HORTA BÀSQUET "A"
TEMPLE - UE HORTA 04
17661
Jornada 10 - C.T. INFANTIL MASCULÍ - PRIMERA FASE - NIVELL A - GRUP 6
INFANTIL MASCULÍ
Día:
Hora:
21.12.2019
11:45
Lloc:
PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDÓ. C/Telégrafos 31-45. BARCELONA
F.C. MARTINENC BÀSQUET "A"
TEMPLE - UE HORTA
17554
Jornada 12 - C.C. CADET MASCULÍ 1er ANY - PRIMERA FASE - GRUP 2
CADET 05 MASCULÍ
Día:
Hora:
21.12.2019
12:15
Lloc:
PAVELLÓ MUNICIPAL VIRREI AMAT. C/Juan Alcover 6. BARCELONA
SESE "B"
TEMPLE - UE HORTA 05
17528
Jornada 12 - C.C. CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL
CADET 04 MASCULÍ
Día:
Hora:
21.12.2019
12:30
Lloc:
PAVELLÓ CLUB NATACIÓ TÀRREGA NOU. C/Verge de Montserrat S/N. TÀRREGA
C.N. TÀRREGA
TEMPLE - UE HORTA 04
17652
Jornada 12 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL B
JÚNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
21.12.2019
17:30
Lloc:
COL·LEGI LA SALLE BONANOVA. C/Sant Joan de la Salle 33. BARCELONA
LA SALLE BONANOVA
TEMPLE - UE HORTA "B"
17430
Jornada 12 - COPA CATALUNYA MASCULINA
SÈNIOR "A" MASCULÍ
Día:
Hora:
21.12.2019
18:00
Lloc:
POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU. C/Ciutat de Sant Sebastià 14. EL MASNOU
VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL
TEMPLE - UE HORTA "A"
17576
Jornada 12 - C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. B
SÈNIOR FEMENÍ
Día:
Hora:
21.12.2019
19:30
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA
SANT IGNASI
17482
Jornada 12 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL A
JÚNIOR "A" MASCULÍ
Día:
Hora:
22.12.2019
10:30
Lloc:
COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD. C/Manuel Azaña S/N. L'HOSPITALET DE LLOBEGAT
B.C. TECLA SALA "B"
TEMPLE - UE HORTA "A"
17456
Jornada 12 - C.C. TERCERA CATEGORIA MASC.
SÈNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
22.12.2019
10:45
Lloc:
PAVELLÓ ESPORTIU CLARET. C/ Nàpols 348. BARCELONA
U.E. CLARET "B"
TEMPLE - UE HORTA "B"
17619
Jornada 13 - C.C. INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL
INFANTIL FEMENÍ
Día:
Hora:
11.01.2020
13:30
Lloc:
U.E. HORTA
C.N. TÀRREGA
TEMPLE - UE HORTA
17529
Jornada 13 - C.C. CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL
CADET 04 MASCULÍ
Día:
Hora:
11.01.2020
16:00
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA 04
DIAGONAL MAR FRONT MARÍTIM NEGRE
17555
Jornada 13 - C.C. CADET MASCULÍ 1er ANY - PRIMERA FASE - GRUP 2
CADET 05 MASCULÍ
Día:
Hora:
11.01.2020
16:00
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA 05
MAS DE SANT LLEÍ - CBVV NEGRE
17457
Jornada 13 - C.C. TERCERA CATEGORIA MASC.
SÈNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
11.01.2020
17:45
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "B"
BÀSQUET NOU BARRIS "A"
17483
Jornada 13 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL A
JÚNIOR "A" MASCULÍ
Día:
Hora:
11.01.2020
17:45
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "A"
C.B. SAPS "A"
17431
Jornada 13 - COPA CATALUNYA MASCULINA
SÈNIOR "A" MASCULÍ
Día:
Hora:
11.01.2020
19:30
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "A"
RECANVIS GAUDÍ C.B. MOLLET "B"
17504
Jornada 13 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL B
JÚNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
12.01.2020
10:30
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "B"
LLUÏSOS DE GRÀCIA "B"
17600
Jornada 13 - C.C. CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL
CADET 04 FEMENÍ
Día:
Hora:
12.01.2020
12:15
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA 04
OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA 1
17530
Jornada 14 - C.C. CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL
CADET 04 MASCULÍ
Día:
Hora:
18.01.2020
16:00
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA 04
U.E. GAUDÍ - HOLMES PLACE "A"
17556
Jornada 14 - C.C. CADET MASCULÍ 1er ANY - PRIMERA FASE - GRUP 2
CADET 05 MASCULÍ
Día:
Hora:
18.01.2020
16:15
Lloc:
NAU PARC CLOT. Cantonada C/Llacuna 170. BARCELONA
C.B. GRUP BARNA 2
TEMPLE - UE HORTA 05
17458
Jornada 14 - C.C. TERCERA CATEGORIA MASC.
SÈNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
18.01.2020
17:45
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "B"
BÀSQUET ATENEU MONTSERRAT "A"
17432
Jornada 14 - COPA CATALUNYA MASCULINA
SÈNIOR "A" MASCULÍ
Día:
Hora:
18.01.2020
19:30
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "A"
CEB GIRONA METALQUIMIA
17601
Jornada 14 - C.C. CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL
CADET 04 FEMENÍ
Día:
Hora:
19.01.2020
09:00
Lloc:
PAVELLÓ C.B. GRANOLLERS. C/Girona 222. GRANOLLERS
C.B. GRANOLLERS 1 - PISOS.COM
TEMPLE - UE HORTA 04
17505
Jornada 14 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL B
JÚNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
19.01.2020
10:30
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "B"
F.C. MARTINENC BÀSQUET "A"
17620
Jornada 14 - C.C. INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL
INFANTIL FEMENÍ
Día:
Hora:
19.01.2020
10:30
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA
JET
17577
Jornada 14 - C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. B
SÈNIOR FEMENÍ
Día:
Hora:
19.01.2020
16:00
Lloc:
IES FRONT MARÍTIM. C/Espronceda 18 (Cant. Taulat). BARCELONA
DIAGONAL MAR FRONT MARÍTIM TARONJA
TEMPLE - UE HORTA
17484
Jornada 14 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL A
JÚNIOR "A" MASCULÍ
Día:
Hora:
19.01.2020
19:30
Lloc:
INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES. Pg. Torres i Bages 170-172. BARCELONA
S.E. SANT JOAN DE MATA "A"
TEMPLE - UE HORTA "A"
17506
Jornada 15 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL B
JÚNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
25.01.2020
16:00
Lloc:
COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC. C/Marina 111-115. Sota Pont de Marina (Costat Camp de Futbol). BARCELONA
CAMPING BIANYA ROSER NEGRE
TEMPLE - UE HORTA "B"
17557
Jornada 15 - C.C. CADET MASCULÍ 1er ANY - PRIMERA FASE - GRUP 2
CADET 05 MASCULÍ
Día:
Hora:
25.01.2020
16:00
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA 05
SEDIS QUIOSC BAR EL PASSEIG
17531
Jornada 15 - C.C. CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL
CADET 04 MASCULÍ
Día:
Hora:
25.01.2020
16:15
Lloc:
PISTA POL. 3 XEMENEIES. C/Vila i Vila 44. BARCELONA
C.B. SAPS "A"
TEMPLE - UE HORTA 04
17485
Jornada 15 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL A
JÚNIOR "A" MASCULÍ
Día:
Hora:
25.01.2020
17:45
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "A"
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER
17578
Jornada 15 - C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. B
SÈNIOR FEMENÍ
Día:
Hora:
25.01.2020
19:30
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA
JESUITES CASP
17602
Jornada 15 - C.C. CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL
CADET 04 FEMENÍ
Día:
Hora:
26.01.2020
12:15
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA 04
SNATT'S FEMENÍ SANT ADRIÀ LILA
17459
Jornada 15 - C.C. TERCERA CATEGORIA MASC.
SÈNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
26.01.2020
18:00
Lloc:
PAVELLÓ VIROLAI. C/Portell 9. BARCELONA
VIROLAI
TEMPLE - UE HORTA "B"
17532
Jornada 16 - C.C. CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL
CADET 04 MASCULÍ
Día:
Hora:
01.02.2020
16:00
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA 04
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA
17558
Jornada 16 - C.C. CADET MASCULÍ 1er ANY - PRIMERA FASE - GRUP 2
CADET 05 MASCULÍ
Día:
Hora:
01.02.2020
16:00
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA 05
U.E. GAUDÍ - HOLMES PLACE "B"
17579
Jornada 16 - C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. B
SÈNIOR FEMENÍ
Día:
Hora:
01.02.2020
16:00
Lloc:
CEM ESTRUCH - PAV. JOAN BUSQUETS. Av. Pare Andreu de Palma 9. EL PRAT DE LLOBREGAT
C.B. PRAT - MONTIBELLO "B"
TEMPLE - UE HORTA
17460
Jornada 16 - C.C. TERCERA CATEGORIA MASC.
SÈNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
01.02.2020
17:45
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "B"
S.E. SANT JOAN DE MATA
17486
Jornada 16 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL A
JÚNIOR "A" MASCULÍ
Día:
Hora:
01.02.2020
17:45
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "A"
C.B. CIUTAT VELLA "A"
17507
Jornada 16 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL B
JÚNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
02.02.2020
10:30
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "B"
C.B. CASTELLAR
17433
Jornada 15 - COPA CATALUNYA MASCULINA
SÈNIOR "A" MASCULÍ
Día:
Hora:
02.02.2020
18:00
Lloc:
PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS. C/ Neptú 12. BARCELONA
LLUÏSOS DE GRÀCIA "A"
TEMPLE - UE HORTA "A"
17603
Jornada 16 - C.C. CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL
CADET 04 FEMENÍ
Día:
Hora:
02.02.2020
19:30
Lloc:
PALAU D'ESPORTS DE BADALONA. C/ Alfons XIII S/N Cant. Ponent. BADALONA
JOVENTUT BADALONA FEMENÍ "A"
TEMPLE - UE HORTA 04
17508
Jornada 17 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL B
JÚNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
08.02.2020
12:00
Lloc:
EUROPA SPORTS CENTRE. Av. Pea del Vinyet 110. SANT CUGAT DEL VALLES
EUROPEAN INTERNATIONAL SCHOOL
TEMPLE - UE HORTA "B"
17559
Jornada 17 - C.C. CADET MASCULÍ 1er ANY - PRIMERA FASE - GRUP 2
CADET 05 MASCULÍ
Día:
Hora:
08.02.2020
16:00
Lloc:
C.E. SANT NICOLAU. C/Jardí 72-74. SABADELL
C.E. SANT NICOLAU 4
TEMPLE - UE HORTA 05
17461
Jornada 17 - C.C. TERCERA CATEGORIA MASC.
SÈNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
08.02.2020
19:15
Lloc:
PAVELLÓ INFANT JESUS. Travessera de Gràcia 57-63. BARCELONA
JESUITES CASP
TEMPLE - UE HORTA "B"
17434
Jornada 16 - COPA CATALUNYA MASCULINA
SÈNIOR "A" MASCULÍ
Día:
Hora:
08.02.2020
19:30
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "A"
C.B. GRANOLLERS 1 - BLOCKCHAIN BCN-AP
17533
Jornada 17 - C.C. CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL
CADET 04 MASCULÍ
Día:
Hora:
08.02.2020
19:30
Lloc:
C.E. LAIETÀ. C/Pintor Ribalta 2-8. BARCELONA
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - 04 BLAU
TEMPLE - UE HORTA 04
17580
Jornada 17 - C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. B
SÈNIOR FEMENÍ
Día:
Hora:
08.02.2020
19:30
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA
C.B. SAPS "B"
17487
Jornada 17 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL A
JÚNIOR "A" MASCULÍ
Día:
Hora:
09.02.2020
12:30
Lloc:
INSTAL·LACIONS MUNICIPALS ILLA DIAGONAL. C/ Numància 142. BARCELONA
JOVENTUT LES CORTS "B"
TEMPLE - UE HORTA "A"
17435
Jornada 17 - COPA CATALUNYA MASCULINA
SÈNIOR "A" MASCULÍ
Día:
Hora:
16.02.2020
19:30
Lloc:
CP SANT JOSEP BADALONA. C/Enric Borràs 40-42. BADALONA
COALCI - C.B. SANT JOSEP
TEMPLE - UE HORTA "A"
17560
Jornada 18 - C.C. CADET MASCULÍ 1er ANY - PRIMERA FASE - GRUP 2
CADET 05 MASCULÍ
Día:
Hora:
22.02.2020
16:00
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA 05
C.B. CERDANYOLA AL DIA "B"
17488
Jornada 18 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL A
JÚNIOR "A" MASCULÍ
Día:
Hora:
22.02.2020
17:45
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "A"
C.B. LA SALLE HORTA
17581
Jornada 18 - C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. B
SÈNIOR FEMENÍ
Día:
Hora:
22.02.2020
19:30
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA
DOMINIQUES BARCELONA
17509
Jornada 18 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL B
JÚNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
23.02.2020
10:30
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "B"
C.B. ALISOS "B"
17534
Jornada 18 - C.C. CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL
CADET 04 MASCULÍ
Día:
Hora:
23.02.2020
11:00
Lloc:
PAVELLÓ MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA. C/Prat de la Riba 113-115. LLEIDA
TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA C.E.
TEMPLE - UE HORTA 04
17604
Jornada 18 - C.C. CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL
CADET 04 FEMENÍ
Día:
Hora:
23.02.2020
16:00
Lloc:
INSTAL·LACIONS MUNICIPALS ILLA DIAGONAL. C/ Numància 142. BARCELONA
JOVENTUT LES CORTS "A"
TEMPLE - UE HORTA 04
17462
Jornada 18 - C.C. TERCERA CATEGORIA MASC.
SÈNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
23.02.2020
17:45
Lloc:
INSTAL·LACIONS MUNICIPALS ILLA DIAGONAL. C/ Numància 142. BARCELONA
JOVENTUT LES CORTS
TEMPLE - UE HORTA "B"
17436
Jornada 18 - COPA CATALUNYA MASCULINA
SÈNIOR "A" MASCULÍ
Día:
Hora:
23.02.2020
19:00
Lloc:
ESCOLA SANT GERVASI. C/Sabadell 41. MOLLET DEL VALLÈS
SANT GERVASI
TEMPLE - UE HORTA "A"
17510
Jornada 19 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL B
JÚNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
29.02.2020
10:30
Lloc:
POLIESPORTIU UPC. C/Jordi Girona 11. BARCELONA
A.E. LES CORTS - UBAE
TEMPLE - UE HORTA "B"
17535
Jornada 19 - C.C. CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL
CADET 04 MASCULÍ
Día:
Hora:
29.02.2020
16:00
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA 04
SESE "A"
17561
Jornada 19 - C.C. CADET MASCULÍ 1er ANY - PRIMERA FASE - GRUP 2
CADET 05 MASCULÍ
Día:
Hora:
29.02.2020
16:00
Lloc:
CENTRE ESPORTIU LA BORDETA. C/Noguera Pallaresa 34-42. BARCELONA
JAC SANTS "B"
TEMPLE - UE HORTA 05
17582
Jornada 19 - C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. B
SÈNIOR FEMENÍ
Día:
Hora:
29.02.2020
16:00
Lloc:
POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA. C/Golgota 1. BARCELONA
VEDRUNA GRÀCIA "B"
TEMPLE - UE HORTA
17463
Jornada 19 - C.C. TERCERA CATEGORIA MASC.
SÈNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
29.02.2020
17:45
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "B"
C.B. SANT JUST
17437
Jornada 19 - COPA CATALUNYA MASCULINA
SÈNIOR "A" MASCULÍ
Día:
Hora:
29.02.2020
19:30
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "A"
U.E. MONTGAT - NGK
17489
Jornada 19 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL A
JÚNIOR "A" MASCULÍ
Día:
Hora:
01.03.2020
09:00
Lloc:
C.E. MONTSENY. C/Pallars 410. BARCELONA
DIAGONAL MAR FRONT MARÍTIM BLAU
TEMPLE - UE HORTA "A"
17605
Jornada 19 - C.C. CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL
CADET 04 FEMENÍ
Día:
Hora:
01.03.2020
12:15
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA 04
RECANVIS GAUDÍ C.B. MOLLET "A"
17562
Jornada 20 - C.C. CADET MASCULÍ 1er ANY - PRIMERA FASE - GRUP 2
CADET 05 MASCULÍ
Día:
Hora:
07.03.2020
16:00
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA 05
C.B. GRANOLLERS 3 - LAPAFIL
17606
Jornada 20 - C.C. CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL
CADET 04 FEMENÍ
Día:
Hora:
07.03.2020
16:30
Lloc:
PAV. MUNICIPAL LA BÒBILA. Av. Eduard Ferrés 190-206. VILASSAR DE MAR
C.B. VILASSAR DE MAR NEGRE
TEMPLE - UE HORTA 04
17490
Jornada 20 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL A
JÚNIOR "A" MASCULÍ
Día:
Hora:
07.03.2020
17:45
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "A"
C.B. ALISOS "A"
17583
Jornada 20 - C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. B
SÈNIOR FEMENÍ
Día:
Hora:
07.03.2020
19:30
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA
C.B. RAMON LLULL VERMELL
17464
Jornada 20 - C.C. TERCERA CATEGORIA MASC.
SÈNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
07.03.2020
19:45
Lloc:
PALAU JUAN CARLOS NAVARRO. C/Santiago Rusiñol S/N. SANT FELIU DE LLOBREGAT
C.B. SANTFELIUENC "B"
TEMPLE - UE HORTA "B"
17511
Jornada 20 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL B
JÚNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
08.03.2020
10:30
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "B"
C.B. PEDAGOGIUM "A"
17536
Jornada 20 - C.C. CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL
CADET 04 MASCULÍ
Día:
Hora:
08.03.2020
10:30
Lloc:
PAV. OLÍMPIC ESPANYA INDUSTRIAL. Parc Espanya Industrial. BARCELONA
JAC SANTS 04
TEMPLE - UE HORTA 04
17438
Jornada 20 - COPA CATALUNYA MASCULINA
SÈNIOR "A" MASCULÍ
Día:
Hora:
08.03.2020
17:45
Lloc:
PAVELLÓ LA PLANA. Pça. La Plana S/N. BADALONA
CÍRCOL COTONIFICI BADALONA
TEMPLE - UE HORTA "A"
17491
Jornada 21 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL A
JÚNIOR "A" MASCULÍ
Día:
Hora:
14.03.2020
11:00
Lloc:
DINAMIS. Travessera de Gràcia 419. BARCELONA
BÀSQUET PÀLCAM
TEMPLE - UE HORTA "A"
17537
Jornada 21 - C.C. CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL
CADET 04 MASCULÍ
Día:
Hora:
14.03.2020
16:00
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA 04
SANT IGNASI
17607
Jornada 21 - C.C. CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL
CADET 04 FEMENÍ
Día:
Hora:
14.03.2020
16:00
Lloc:
CENTRE ESPORTIU LA BORDETA. C/Noguera Pallaresa 34-42. BARCELONA
JAC SANTS "A"
TEMPLE - UE HORTA 04
17465
Jornada 21 - C.C. TERCERA CATEGORIA MASC.
SÈNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
14.03.2020
17:45
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "B"
CAMPING BIANYA ROSER "C"
17563
Jornada 21 - C.C. CADET MASCULÍ 1er ANY - PRIMERA FASE - GRUP 2
CADET 05 MASCULÍ
Día:
Hora:
14.03.2020
17:45
Lloc:
PALAU D'ESPORTS DE BADALONA. C/ Alfons XIII S/N Cant. Ponent. BADALONA
CLUB JOVENTUT BADALONA 2
TEMPLE - UE HORTA 05
17439
Jornada 21 - COPA CATALUNYA MASCULINA
SÈNIOR "A" MASCULÍ
Día:
Hora:
14.03.2020
19:30
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "A"
C.B. SALT "A"
17584
Jornada 21 - C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. B
SÈNIOR FEMENÍ
Día:
Hora:
14.03.2020
20:45
Lloc:
PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDÓ. C/Telégrafos 31-45. BARCELONA
F.C. MARTINENC BÀSQUET "C"
TEMPLE - UE HORTA
17512
Jornada 21 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL B
JÚNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
15.03.2020
17:45
Lloc:
IES FRONT MARÍTIM. C/Espronceda 18 (Cant. Taulat). BARCELONA
DIAGONAL MAR FRONT MARÍTIM TARONJA
TEMPLE - UE HORTA "B"
17564
Jornada 22 - C.C. CADET MASCULÍ 1er ANY - PRIMERA FASE - GRUP 2
CADET 05 MASCULÍ
Día:
Hora:
21.03.2020
16:00
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA 05
TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA C.E.
17538
Jornada 22 - C.C. CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL
CADET 04 MASCULÍ
Día:
Hora:
21.03.2020
17:30
Lloc:
PAVELLÓ JOAN ALAY D'ANDORRA. C/Baixada del Molí 31-35. ANDORRA LA VELLA
B.C. MORABANC ANDORRA "A"
TEMPLE - UE HORTA 04
17466
Jornada 22 - C.C. TERCERA CATEGORIA MASC.
SÈNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
21.03.2020
17:45
Lloc:
POLIESPORTIU LA MARINA. C/Del Coure S/N. BARCELONA
C.E. LA MARINA
TEMPLE - UE HORTA "B"
17492
Jornada 22 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL A
JÚNIOR "A" MASCULÍ
Día:
Hora:
21.03.2020
17:45
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "A"
C.B. NOU ESPLUGUES "B"
17440
Jornada 22 - COPA CATALUNYA MASCULINA
SÈNIOR "A" MASCULÍ
Día:
Hora:
21.03.2020
18:05
Lloc:
PAV. MUN. DE LA BISBAL D'EMPORDÀ. Av. Mas Clara S/N. LA BISBAL D'EMPORDÀ
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET
TEMPLE - UE HORTA "A"
17585
Jornada 22 - C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. B
SÈNIOR FEMENÍ
Día:
Hora:
21.03.2020
19:30
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA
VIROLAI
17608
Jornada 22 - C.C. CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL
CADET 04 FEMENÍ
Día:
Hora:
22.03.2020
12:15
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA 04
DIAGONAL MAR FRONT MARÍTIM NEGRE
17513
Jornada 22 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL B
JÚNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
22.03.2020
13:00
Lloc:
C.E. SANT NICOLAU. C/Jardí 72-74. SABADELL
C.E. SANT NICOLAU
TEMPLE - UE HORTA "B"
17539
Jornada 23 - C.C. CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL
CADET 04 MASCULÍ
Día:
Hora:
28.03.2020
16:00
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA 04
C.B. GRUP BARNA 1
17467
Jornada 23 - C.C. TERCERA CATEGORIA MASC.
SÈNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
28.03.2020
17:45
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "B"
BÀSQUET SAFA CLAROR "B"
17441
Jornada 23 - COPA CATALUNYA MASCULINA
SÈNIOR "A" MASCULÍ
Día:
Hora:
28.03.2020
19:30
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "A"
C.B. SANTA COLOMA "A"
17514
Jornada 23 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL B
JÚNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
29.03.2020
10:30
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "B"
MONTSENY CET-10
17586
Jornada 23 - C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. B
SÈNIOR FEMENÍ
Día:
Hora:
29.03.2020
18:00
Lloc:
POLIESPORTIU SANT MEDIR. Passatge Toledo 12-14. BARCELONA
S.E. SANT MEDIR
TEMPLE - UE HORTA
17515
Jornada 24 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL B
JÚNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
18.04.2020
12:30
Lloc:
COL·LEGI ADELA DE TRENQUELLON. C/Guipúscoa 24 (Ent. Bach de Roda). BARCELONA
CAT JUNIOR
TEMPLE - UE HORTA "B"
17442
Jornada 24 - COPA CATALUNYA MASCULINA
SÈNIOR "A" MASCULÍ
Día:
Hora:
18.04.2020
18:05
Lloc:
PAV. D'ESPORTS LLIÇÀ D'AMUNT. C/Jaume I 30. LLIÇÀ D'AMUNT
RIPOTRANS ALUMIPRES LLIÇÀ D'AMUNT
TEMPLE - UE HORTA "A"
17468
Jornada 24 - C.C. TERCERA CATEGORIA MASC.
SÈNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
18.04.2020
19:30
Lloc:
SAGRAT COR - SORT. 9 RDA. DALT. C/ Ramon Miquel i Planas 38-40. BARCELONA
BASKET CORAS
TEMPLE - UE HORTA "B"
17587
Jornada 24 - C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. B
SÈNIOR FEMENÍ
Día:
Hora:
18.04.2020
19:30
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA
A.E.C. COLLBLANC "B"
17540
Jornada 24 - C.C. CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL
CADET 04 MASCULÍ
Día:
Hora:
19.04.2020
10:30
Lloc:
POLIESPORTIU IPSI. C/Provença 97 (Interior Illa). BARCELONA
ESCOLA IPSI 04 "A"
TEMPLE - UE HORTA 04
17541
Jornada 25 - C.C. CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL
CADET 04 MASCULÍ
Día:
Hora:
25.04.2020
16:00
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA 04
C.N. TÀRREGA
17588
Jornada 25 - C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. B
SÈNIOR FEMENÍ
Día:
Hora:
25.04.2020
17:30
Lloc:
COL·LEGI SANT IGNASI. C/General Vives 34. BARCELONA
SANT IGNASI
TEMPLE - UE HORTA
17469
Jornada 25 - C.C. TERCERA CATEGORIA MASC.
SÈNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
25.04.2020
17:45
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "B"
U.E. CLARET "B"
17443
Jornada 25 - COPA CATALUNYA MASCULINA
SÈNIOR "A" MASCULÍ
Día:
Hora:
25.04.2020
19:30
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "A"
VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL
17653
Jornada 25 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL B
JÚNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
26.04.2020
10:30
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "B"
LA SALLE BONANOVA
17516
Jornada 26 - C.C. JÚNIOR MASC. NIVELL B
JÚNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
09.05.2020
16:00
Lloc:
LLUÏSOS DE GRÀCIA. Plaça del Nord 7-10. BARCELONA
LLUÏSOS DE GRÀCIA "B"
TEMPLE - UE HORTA "B"
17444
Jornada 26 - COPA CATALUNYA MASCULINA
SÈNIOR "A" MASCULÍ
Día:
Hora:
09.05.2020
17:45
Lloc:
PAVELLÓ MUNICIPAL PLANA LLEDÓ. Av. Caldes de Montbui 1. MOLLET DEL VALLÈS
RECANVIS GAUDÍ C.B. MOLLET "B"
TEMPLE - UE HORTA "A"
17542
Jornada 26 - C.C. CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL
CADET 04 MASCULÍ
Día:
Hora:
10.05.2020
16:00
Lloc:
IES FRONT MARÍTIM. C/Espronceda 18 (Cant. Taulat). BARCELONA
DIAGONAL MAR FRONT MARÍTIM NEGRE
TEMPLE - UE HORTA 04
17470
Jornada 26 - C.C. TERCERA CATEGORIA MASC.
SÈNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
10.05.2020
17:45
Lloc:
PAVELLÓ VALLDAURA. C/Baltasar Gracian 7. BARCELONA
BÀSQUET NOU BARRIS "A"
TEMPLE - UE HORTA "B"
ADREÇA i CONTACTE

Unió Esportiva Horta - C/Feliu i Codina, 27 - 08031 Barcelona
Tel: 93 427 64 79 - Fax: 93 427 64 79
E-mail: uehorta@uehorta.cat
PATROCINADORS
Aigües de Barcelona Louise Se Va Qimet Horta Temple Grup Consultors Pastas Gallo Caprabo Grau Xarcuters Santos Ochoa Bemen-3 Formació Professional Talleres Aranda Amma Horta Elements
2019 - Unió Esportiva Horta. Tots els drets reservats.