PATROCINADOR
PATROCINADOR
PATROCINADOR SÈNIORS MASCULINS I FEMENINS
PATROCINADOR
PATROCINADOR
PATROCINADOR
PATROCINADOR
PATROCINADOR
PROVEÏDOR D'EQUIPACIONS ESPORTIVES
Instagram Unió Esportiva d'Horta
GALERIA D'IMATGES FLICKR
“60 ANYS DE BÀSQUET"
Calendari i resultats de Bàsquet
Seleccioneu un dia d'entre els assenyalats per obtenir més informació de les competicions i activitats que hi ha programades. També podeu veure resultats i cròniques dels esdeveniments passats.
Temporada:
Equip:
Setembre 2019
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
17445
Jornada 1 - C.C. TERCERA CATEGORIA MASC.
SÈNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
29.09.2019
10:30
Lloc:
PAV. OLÍMPIC ESPANYA INDUSTRIAL. Parc Espanya Industrial. BARCELONA
BÀSQUET ATENEU MONTSERRAT "A"
TEMPLE - UE HORTA "B"
17446
Jornada 2 - C.C. TERCERA CATEGORIA MASC.
SÈNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
05.10.2019
17:45
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "B"
VIROLAI
17447
Jornada 3 - C.C. TERCERA CATEGORIA MASC.
SÈNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
13.10.2019
17:45
Lloc:
INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES. Pg. Torres i Bages 170-172. BARCELONA
S.E. SANT JOAN DE MATA
TEMPLE - UE HORTA "B"
17448
Jornada 4 - C.C. TERCERA CATEGORIA MASC.
SÈNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
19.10.2019
17:45
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "B"
JESUITES CASP
17449
Jornada 5 - C.C. TERCERA CATEGORIA MASC.
SÈNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
26.10.2019
17:45
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "B"
JOVENTUT LES CORTS
17450
Jornada 6 - C.C. TERCERA CATEGORIA MASC.
SÈNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
03.11.2019
19:15
Lloc:
PAVELLÓ MUNICIPAL LA BONAIGUA. Pg. de la Muntanya 27. SANT JUST DESVERN
C.B. SANT JUST
TEMPLE - UE HORTA "B"
17451
Jornada 7 - C.C. TERCERA CATEGORIA MASC.
SÈNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
09.11.2019
17:45
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "B"
C.B SANTFELIUENC "B"
17452
Jornada 8 - C.C. TERCERA CATEGORIA MASC.
SÈNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
17.11.2019
11:00
Lloc:
POL. MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD. C/Nàpols 42. BARCELONA
CAMPING BIANYA ROSER "C"
TEMPLE - UE HORTA "B"
17453
Jornada 9 - C.C. TERCERA CATEGORIA MASC.
SÈNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
23.11.2019
17:45
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "B"
C.E. LA MARINA
17454
Jornada 10 - C.C. TERCERA CATEGORIA MASC.
SÈNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
01.12.2019
12:30
Lloc:
ESPORTIU CLAROR. C/ Sardenya 333. BARCELONA
BÀSQUET SAFA CLAROR "B"
TEMPLE - UE HORTA "B"
17455
Jornada 11 - C.C. TERCERA CATEGORIA MASC.
SÈNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
14.12.2019
17:45
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "B"
BASKET CORAS
17456
Jornada 12 - C.C. TERCERA CATEGORIA MASC.
SÈNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
22.12.2019
10:45
Lloc:
PAVELLÓ ESPORTIU CLARET. C/ Nàpols 348. BARCELONA
U.E. CLARET "B"
TEMPLE - UE HORTA "B"
17457
Jornada 13 - C.C. TERCERA CATEGORIA MASC.
SÈNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
11.01.2020
17:45
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "B"
BÀSQUET NOU BARRIS "A"
17458
Jornada 14 - C.C. TERCERA CATEGORIA MASC.
SÈNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
18.01.2020
17:45
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "B"
BÀSQUET ATENEU MONTSERRAT "A"
17459
Jornada 15 - C.C. TERCERA CATEGORIA MASC.
SÈNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
26.01.2020
18:00
Lloc:
PAVELLÓ VIROLAI. C/Portell 9. BARCELONA
VIROLAI
TEMPLE - UE HORTA "B"
17460
Jornada 16 - C.C. TERCERA CATEGORIA MASC.
SÈNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
01.02.2020
17:45
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "B"
S.E. SANT JOAN DE MATA
17461
Jornada 17 - C.C. TERCERA CATEGORIA MASC.
SÈNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
08.02.2020
19:15
Lloc:
PAVELLÓ INFANT JESUS. Travessera de Gràcia 57-63. BARCELONA
JESUITES CASP
TEMPLE - UE HORTA "B"
17462
Jornada 18 - C.C. TERCERA CATEGORIA MASC.
SÈNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
23.02.2020
17:45
Lloc:
INSTAL·LACIONS MUNICIPALS ILLA DIAGONAL. C/ Numància 142. BARCELONA
JOVENTUT LES CORTS
TEMPLE - UE HORTA "B"
17463
Jornada 19 - C.C. TERCERA CATEGORIA MASC.
SÈNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
29.02.2020
17:45
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "B"
C.B. SANT JUST
17464
Jornada 20 - C.C. TERCERA CATEGORIA MASC.
SÈNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
07.03.2020
19:45
Lloc:
PALAU JUAN CARLOS NAVARRO. C/Santiago Rusiñol S/N. SANT FELIU DE LLOBREGAT
C.B. SANTFELIUENC "B"
TEMPLE - UE HORTA "B"
17465
Jornada 21 - C.C. TERCERA CATEGORIA MASC.
SÈNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
14.03.2020
17:45
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "B"
CAMPING BIANYA ROSER "C"
17466
Jornada 22 - C.C. TERCERA CATEGORIA MASC.
SÈNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
21.03.2020
17:45
Lloc:
POLIESPORTIU LA MARINA. C/Del Coure S/N. BARCELONA
C.E. LA MARINA
TEMPLE - UE HORTA "B"
17467
Jornada 23 - C.C. TERCERA CATEGORIA MASC.
SÈNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
28.03.2020
17:45
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "B"
BÀSQUET SAFA CLAROR "B"
17468
Jornada 24 - C.C. TERCERA CATEGORIA MASC.
SÈNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
18.04.2020
19:30
Lloc:
SAGRAT COR - SORT. 9 RDA. DALT. C/ Ramon Miquel i Planas 38-40. BARCELONA
BASKET CORAS
TEMPLE - UE HORTA "B"
17469
Jornada 25 - C.C. TERCERA CATEGORIA MASC.
SÈNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
25.04.2020
17:45
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA "B"
U.E. CLARET "B"
17470
Jornada 26 - C.C. TERCERA CATEGORIA MASC.
SÈNIOR "B" MASCULÍ
Día:
Hora:
10.05.2020
17:45
Lloc:
PAVELLÓ VALLDAURA. C/Baltasar Gracian 7. BARCELONA
BÀSQUET NOU BARRIS "A"
TEMPLE - UE HORTA "B"
ADREÇA i CONTACTE

Unió Esportiva Horta - C/Feliu i Codina, 27 - 08031 Barcelona
Tel: 93 427 64 79 - Fax: 93 427 64 79
E-mail: uehorta@uehorta.cat
PATROCINADORS
Aigües de Barcelona Louise Se Va Qimet Horta Temple Grup Consultors Pastas Gallo Caprabo Grau Xarcuters Santos Ochoa Bemen-3 Formació Professional Talleres Aranda Amma Horta Elements
2019 - Unió Esportiva Horta. Tots els drets reservats.