PATROCINADOR
PATROCINADOR
PATROCINADOR SÈNIORS MASCULINS I FEMENINS
PATROCINADOR
PATROCINADOR
PATROCINADOR
PATROCINADOR
PATROCINADOR
PROVEÏDOR D'EQUIPACIONS ESPORTIVES
Instagram Unió Esportiva d'Horta
GALERIA D'IMATGES FLICKR
“60 ANYS DE BÀSQUET"
Calendari i resultats de Bàsquet
Seleccioneu un dia d'entre els assenyalats per obtenir més informació de les competicions i activitats que hi ha programades. També podeu veure resultats i cròniques dels esdeveniments passats.
Temporada:
Equip:
Novembre 2019
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
17543
Jornada 1 - C.C. CADET MASCULÍ 1er ANY - PRIMERA FASE - GRUP 2
CADET 05 MASCULÍ
Día:
Hora:
28.09.2019
16:00
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA 05
44
89
SESE "B"
Crònica:
Primer partit de la temporada contra un rival físicament molt superior que ens ha marcat un ritme molt alt des del principi al que no hem sabut adaptar-nos, però satisfets per l'actitud dels nois sense baixar els braços en cap moment.
17544
Jornada 2 - C.C. CADET MASCULÍ 1er ANY - PRIMERA FASE - GRUP 2
CADET 05 MASCULÍ
Día:
Hora:
05.10.2019
16:00
Lloc:
P.M.E. VILANOVA DEL VALLÈS. Camí de la Casa Alta S/N. VILANOVA DEL VALLÈS
MAS DE SANT LLEÍ - CBVV NEGRE
TEMPLE - UE HORTA 05
17545
Jornada 3 - C.C. CADET MASCULÍ 1er ANY - PRIMERA FASE - GRUP 2
CADET 05 MASCULÍ
Día:
Hora:
12.10.2019
16:00
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA 05
C.B. GRUP BARNA 2
17546
Jornada 4 - C.C. CADET MASCULÍ 1er ANY - PRIMERA FASE - GRUP 2
CADET 05 MASCULÍ
Día:
Hora:
19.10.2019
16:00
Lloc:
PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL. Camí Ral de Cerdanya 31. LA SEU D'URGELL
SEDIS QUIOSC BAR EL PASSEIG
63
84
TEMPLE - UE HORTA 05
Crònica:
Partit en que tornem a entrar molt malament (10-3 en dos minuts) però reaccionem durant el mateix primer quart per posar un ritme que ens permet endur-nos el partit tot i no fer un joc gens elaborat ni treballar una bona defensa. A seguir millorant!!
17547
Jornada 5 - C.C. CADET MASCULÍ 1er ANY - PRIMERA FASE - GRUP 2
CADET 05 MASCULÍ
Día:
Hora:
27.10.2019
11:00
Lloc:
HOLMES PLACE SARDENYA. C/Sardenya 549-553. BARCELONA
U.E. GAUDÍ - HOLMES PLACE "B"
99
71
TEMPLE - UE HORTA 05
Crònica:
El millor partit de la temporada sens dubte. Gran primera part on acabem -8 per errades que permeten al rival anotar molts punts (44 punts al descans) però bon joc en atac.

Després del descans, tercer quart on el rival ens ofega totalment tot i intentar fer de tot i últim quart en què tornem a jugar a un molt bon nivell. 

Molt contents per la imatge i la sensació, equip amb ganes de seguir treballant!
17548
Jornada 6 - C.C. CADET MASCULÍ 1er ANY - PRIMERA FASE - GRUP 2
CADET 05 MASCULÍ
Día:
Hora:
02.11.2019
16:00
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA 05
C.E. SANT NICOLAU 4
17549
Jornada 7 - C.C. CADET MASCULÍ 1er ANY - PRIMERA FASE - GRUP 2
CADET 05 MASCULÍ
Día:
Hora:
10.11.2019
17:45
Lloc:
PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA. Av. Guiera 6-8. CERDANYOLA DEL VALLÈS
C.B. CERDANYOLA AL DIA "B"
TEMPLE - UE HORTA 05
17550
Jornada 8 - C.C. CADET MASCULÍ 1er ANY - PRIMERA FASE - GRUP 2
CADET 05 MASCULÍ
Día:
Hora:
16.11.2019
16:00
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA 05
JAC SANTS "B"
17551
Jornada 9 - C.C. CADET MASCULÍ 1er ANY - PRIMERA FASE - GRUP 2
CADET 05 MASCULÍ
Día:
Hora:
24.11.2019
16:00
Lloc:
PAVELLÓ C.B. GRANOLLERS. C/Girona 222. GRANOLLERS
C.B. GRANOLLERS 3 - LAPAFIL
TEMPLE - UE HORTA 05
17552
Jornada 10 - C.C. CADET MASCULÍ 1er ANY - PRIMERA FASE - GRUP 2
CADET 05 MASCULÍ
Día:
Hora:
30.11.2019
16:00
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA 05
CLUB JOVENTUT BADALONA 2
17553
Jornada 11 - C.C. CADET MASCULÍ 1er ANY - PRIMERA FASE - GRUP 2
CADET 05 MASCULÍ
Día:
Hora:
15.12.2019
16:00
Lloc:
PAVELLÓ MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA. C/Prat de la Riba 113-115. LLEIDA
TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA C.E.
TEMPLE - UE HORTA 05
17554
Jornada 12 - C.C. CADET MASCULÍ 1er ANY - PRIMERA FASE - GRUP 2
CADET 05 MASCULÍ
Día:
Hora:
21.12.2019
12:15
Lloc:
PAVELLÓ MUNICIPAL VIRREI AMAT. C/Juan Alcover 6. BARCELONA
SESE "B"
TEMPLE - UE HORTA 05
17555
Jornada 13 - C.C. CADET MASCULÍ 1er ANY - PRIMERA FASE - GRUP 2
CADET 05 MASCULÍ
Día:
Hora:
11.01.2020
16:00
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA 05
MAS DE SANT LLEÍ - CBVV NEGRE
17556
Jornada 14 - C.C. CADET MASCULÍ 1er ANY - PRIMERA FASE - GRUP 2
CADET 05 MASCULÍ
Día:
Hora:
18.01.2020
16:15
Lloc:
NAU PARC CLOT. Cantonada C/Llacuna 170. BARCELONA
C.B. GRUP BARNA 2
TEMPLE - UE HORTA 05
17557
Jornada 15 - C.C. CADET MASCULÍ 1er ANY - PRIMERA FASE - GRUP 2
CADET 05 MASCULÍ
Día:
Hora:
25.01.2020
16:00
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA 05
SEDIS QUIOSC BAR EL PASSEIG
17558
Jornada 16 - C.C. CADET MASCULÍ 1er ANY - PRIMERA FASE - GRUP 2
CADET 05 MASCULÍ
Día:
Hora:
01.02.2020
16:00
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA 05
U.E. GAUDÍ - HOLMES PLACE "B"
17559
Jornada 17 - C.C. CADET MASCULÍ 1er ANY - PRIMERA FASE - GRUP 2
CADET 05 MASCULÍ
Día:
Hora:
08.02.2020
16:00
Lloc:
C.E. SANT NICOLAU. C/Jardí 72-74. SABADELL
C.E. SANT NICOLAU 4
TEMPLE - UE HORTA 05
17560
Jornada 18 - C.C. CADET MASCULÍ 1er ANY - PRIMERA FASE - GRUP 2
CADET 05 MASCULÍ
Día:
Hora:
22.02.2020
16:00
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA 05
C.B. CERDANYOLA AL DIA "B"
17561
Jornada 19 - C.C. CADET MASCULÍ 1er ANY - PRIMERA FASE - GRUP 2
CADET 05 MASCULÍ
Día:
Hora:
29.02.2020
16:00
Lloc:
CENTRE ESPORTIU LA BORDETA. C/Noguera Pallaresa 34-42. BARCELONA
JAC SANTS "B"
TEMPLE - UE HORTA 05
17562
Jornada 20 - C.C. CADET MASCULÍ 1er ANY - PRIMERA FASE - GRUP 2
CADET 05 MASCULÍ
Día:
Hora:
07.03.2020
16:00
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA 05
C.B. GRANOLLERS 3 - LAPAFIL
17563
Jornada 21 - C.C. CADET MASCULÍ 1er ANY - PRIMERA FASE - GRUP 2
CADET 05 MASCULÍ
Día:
Hora:
14.03.2020
17:45
Lloc:
PALAU D'ESPORTS DE BADALONA. C/ Alfons XIII S/N Cant. Ponent. BADALONA
CLUB JOVENTUT BADALONA 2
TEMPLE - UE HORTA 05
17564
Jornada 22 - C.C. CADET MASCULÍ 1er ANY - PRIMERA FASE - GRUP 2
CADET 05 MASCULÍ
Día:
Hora:
21.03.2020
16:00
Lloc:
U.E. HORTA
TEMPLE - UE HORTA 05
TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA C.E.
ADREÇA i CONTACTE

Unió Esportiva Horta - C/Feliu i Codina, 27 - 08031 Barcelona
Tel: 93 427 64 79 - Fax: 93 427 64 79
E-mail: uehorta@uehorta.cat
PATROCINADORS
Aigües de Barcelona Louise Se Va Qimet Horta Temple Grup Consultors Pastas Gallo Caprabo Grau Xarcuters Santos Ochoa Bemen-3 Formació Professional Talleres Aranda Amma Horta Elements
2019 - Unió Esportiva Horta. Tots els drets reservats.