Calendari i resultats de Patinatge
Seleccioneu un dia d'entre els assenyalats per obtenir més informació de les competicions i activitats que hi ha programades. També podeu veure resultats i cròniques dels esdeveniments passats.
Temporada:
Equip:
Novembre 2018
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
18442
Prova de nivell PR2019-01 LLIURE D-C-B
Día:
Hora:
01.02.2020
09:00
Lloc:
18443
Campionat Barcelona XOUS
Día:
Hora:
08.02.2020
09:00
Lloc:
VIC
18444
Prova de nivell PR2019-02 LLIURE A - CERTIFICAT
Día:
Hora:
22.02.2020
09:00
Lloc:
18445
Campionat de Catalunya XOUS
Día:
Hora:
22.02.2020
09:00
Lloc:
BARRIS NORD (LLEIDA)
18446
Carnaval sobre Rodes
Día:
Hora:
22.02.2020
09:00
Lloc:
UE Horta
18447
Campionat Barcelona PARELLES / SOLO DANCE
Día:
Hora:
29.02.2020
09:00
Lloc:
SANTA EUGENIA DE BERGA
18448
Prova de nivell PR2019-03 TOTS FIG. OBLIGAT.
Día:
Hora:
29.02.2020
09:00
Lloc:
18449
Copa Catalana XOUS
Día:
Hora:
07.03.2020
09:00
Lloc:
PAP ANDORRA
18450
Campionat d'Espanya GRUPS XOUS
Día:
Hora:
14.03.2020
09:00
Lloc:
BARRIS NORD (LLEIDA)
18451
Prova de nivell PR2019-04 LLIURE D-C-B
Día:
Hora:
14.03.2020
09:00
Lloc:
18452
Preselecció Barcelona Lliure CADET
Día:
Hora:
21.03.2020
09:00
Lloc:
CUBELLES
18453
Campionat d'Espanya GRUPS JUVENILS I QUARTETS
Día:
Hora:
28.03.2020
09:00
Lloc:
ALCOI (C.VALENCIANA)
18454
Prova de nivell PR2019-05 LLIURE A - CERTIFICAT XOUS CERTIFICAT
Día:
Hora:
28.03.2020
09:00
Lloc:
18455
Campionat de Catalunya PARELLES ART. I DANSA
Día:
Hora:
04.04.2020
09:00
Lloc:
18456
Prova de nivell PR2019-06 LLIURE D-C-B
Día:
Hora:
04.04.2020
09:00
Lloc:
18457
Preselecció Barcelona Lliure CADET
Día:
Hora:
04.04.2020
09:00
Lloc:
CUBELLES
18458
1a Fase Interclubs Lliure
Día:
Hora:
05.04.2020
09:00
Lloc:
18459
Campionat de Catalunya SOLO DANCE JUVENIL
Día:
Hora:
18.04.2020
09:00
Lloc:
PA TORREDEMBARRA
18460
Preselecció Barcelona Lliure JUVENIL, JÚNIOR I SÈNIOR
Día:
Hora:
18.04.2020
09:00
Lloc:
MALGRAT
18461
Prova de nivell PR2019-05 LLIURE A - CERTIFICAT XOUS CERTIFICAT
Día:
Hora:
25.04.2020
09:00
Lloc:
18462
Campionat Barcelona CADET A
Día:
Hora:
25.04.2020
09:00
Lloc:
18463
1a Fase Interclubs F.O.
Día:
Hora:
03.05.2020
09:00
Lloc:
18464
Campionat de Catalunya SOLO DANCE JUNIOR SENIOR
Día:
Hora:
09.05.2020
09:00
Lloc:
PA TORREDEMBARRA
18465
Prova de nivell PR2019-08 LLIURE D-C-B
Día:
Hora:
09.05.2020
09:00
Lloc:
18466
Campionat Barcelona JUVENIL A
Día:
Hora:
09.05.2020
09:00
Lloc:
SANT VICENÇ DE MONTALT
18467
Campionat d'Espanya PARELLES ART. I DANSA
Día:
Hora:
16.05.2020
09:00
Lloc:
CASTELLA-LLEÓ
18468
Campionat Barcelona JÚNIOR A
Día:
Hora:
16.05.2020
09:00
Lloc:
18469
Campionat Barcelona SENIOR A
Día:
Hora:
23.05.2020
09:00
Lloc:
SANT FOST
18470
Prova de nivell PR2019-09 TOTS FIG. OBLIGAT.
Día:
Hora:
23.05.2020
09:00
Lloc:
18471
2a Fase Interclubs Lliure
Día:
Hora:
26.05.2020
09:00
Lloc:
18472
Campionat d'Espanya SOLO DANCE
Día:
Hora:
30.05.2020
09:00
Lloc:
GANDIA
18473
Preselecció Barcelona Lliure BENJAMI, ALEVÍ E INFANTIL
Día:
Hora:
30.05.2020
09:00
Lloc:
SANT FOST
18474
Campionat Intercomarcal INTERCOM. Z-1 INTERCOM. Z-2
Día:
Hora:
31.05.2020
09:00
Lloc:
18475
Campionat de Catalunya CADET-JUVENIL
Día:
Hora:
06.06.2020
09:00
Lloc:
SALOU
18476
Campionat Intercomarcal INTERCOM. Z-3 INTERCOM. Z-4
Día:
Hora:
07.06.2020
09:00
Lloc:
18477
2a Fase Interclubs F.O.
Día:
Hora:
09.06.2020
09:00
Lloc:
18478
Campionat de Catalunya JÚNIOR-SÈNIOR
Día:
Hora:
13.06.2020
09:00
Lloc:
TREMP
18479
Campionat Intercomarcal INTERCOM. Z-5
Día:
Hora:
14.06.2020
09:00
Lloc:
18480
Primera Prova Social
Día:
Hora:
15.06.2020
09:00
Lloc:
UE Horta
18481
Campionat d'Espanya SOLO DANCE
Día:
Hora:
20.06.2020
09:00
Lloc:
TORREDEMBARRA
18482
Campionat Barcelona INFANTIL A
Día:
Hora:
20.06.2020
09:00
Lloc:
18483
Prova de nivell PR2019-10 LLIURE A - CERTIFICAT XOUS CERTIFICAT
Día:
Hora:
27.06.2020
09:00
Lloc:
18484
Campionat Barcelona BENJAMÍ / ALEVÍ
Día:
Hora:
27.06.2020
09:00
Lloc:
18485
Campionat Barcelona CADET B / JUVENIL B
Día:
Hora:
04.07.2020
09:00
Lloc:
18486
Campionat d'Espanya CADET-JUVENIL
Día:
Hora:
04.07.2020
09:00
Lloc:
RIVAS ( MADRID)
18487
Campionat Catalunya PROMOCIÓ XOUS
Día:
Hora:
11.07.2020
09:00
Lloc:
CAMBRILS
18488
Campionat Barcelona FIGURES OBLIGATORIES ( CAT. A i B)
Día:
Hora:
11.07.2020
09:00
Lloc:
18489
Prova de nivell PR2019-11 LLIURE D-C-B
Día:
Hora:
11.07.2020
09:00
Lloc:
18490
Campionat d'Espanya JÚNIOR-SÈNIOR
Día:
Hora:
18.07.2020
09:00
Lloc:
AVILES
18491
Campionat Barcelona ALEVÍ B / INFANTIL B
Día:
Hora:
18.07.2020
09:00
Lloc:
18492
Campionat de Catalunya BENJAMI-ALEVÍ-INFANTIL
Día:
Hora:
25.07.2020
09:00
Lloc:
RIPOLLET
18493
Campionat Barcelona JÚNIOR B / SENIOR B
Día:
Hora:
25.07.2020
09:00
Lloc:
18494
Prova de nivell PR2019-12 LLIURE A - CERTIFICAT XOUS CERTIFICAT
Día:
Hora:
25.07.2020
09:00
Lloc:
18495
Campionat Federació CADET-JÚNIOR
Día:
Hora:
12.09.2020
09:00
Lloc:
ALGUAIRE
18496
Prova de nivell PR2019-13 TOTS FIG. OBLIGAT.
Día:
Hora:
19.09.2020
09:00
Lloc:
18497
Campionat Federació JUVENIL-SÈNIOR
Día:
Hora:
26.09.2020
09:00
Lloc:
FD CASSANENC
18498
Prova de nivell PR2019-14 LLIURE D-C-B
Día:
Hora:
26.09.2020
09:00
Lloc:
18499
Campionat de Catalunya FIGURES OBLIGATÒRIES
Día:
Hora:
03.10.2020
09:00
Lloc:
MOLLET
18500
Final Interclubs Lliure / F.O.
Día:
Hora:
10.10.2020
09:00
Lloc:
18501
Campionat Barcelona CADET C - D - E I F
Día:
Hora:
10.10.2020
09:00
Lloc:
18502
CATALUNYA STARS CATALUNYA STARS
Día:
Hora:
17.10.2020
09:00
Lloc:
FONTAJAU (GIRONA)
18503
Campionat d'Espanya ALEVÍ-INFANTIL
Día:
Hora:
24.10.2020
09:00
Lloc:
LLEIDA
18504
Prova de nivell PR2019-15 LLIURE A - CERTIFICAT
Día:
Hora:
24.10.2020
09:00
Lloc:
18505
Campionat Barcelona INFANTIL C - D
Día:
Hora:
24.10.2020
09:00
Lloc:
18506
Campionat d'Espanya FFOO
Día:
Hora:
31.10.2020
09:00
Lloc:
18507
Prova de nivell PR2019-16 LLIURE D-C-B
Día:
Hora:
31.10.2020
09:00
Lloc:
18508
Campionat Federació BENJAMI-ALEVÍ-INFANTIL
Día:
Hora:
07.11.2020
09:00
Lloc:
18509
Prova de nivell PR2019-19 TOTS FIG. OBLIGAT.
Día:
Hora:
07.11.2020
09:00
Lloc:
18510
Copa Catalana INICIACIÓ
Día:
Hora:
13.11.2020
09:00
Lloc:
18511
Campionat Barcelona COPA BARCELONA
Día:
Hora:
14.11.2020
09:00
Lloc:
18512
Prova de nivell PR2019-17 LLIURE A - CERTIFICAT XOUS CERTIFICAT
Día:
Hora:
21.11.2020
09:00
Lloc:
18513
Campionat Barcelona COPA BARCELONA
Día:
Hora:
21.11.2020
09:00
Lloc:
18514
Copa Catalana CATEGORIES
Día:
Hora:
28.11.2020
09:00
Lloc:
18515
Campionat Barcelona COPA BARCELONA
Día:
Hora:
28.11.2020
09:00
Lloc:
18516
Prova de nivell PR2019-18 LLIURE D-C-B
Día:
Hora:
28.11.2020
09:00
Lloc:
18517
Campionat Barcelona DEBUTANTS FF.OO I LLIURE
Día:
Hora:
12.12.2020
09:00
Lloc:
18518
Segona Prova Social
Día:
Hora:
19.12.2020
09:00
Lloc:
UE Horta
ADREÇA i CONTACTE

Unió Esportiva Horta - C/Feliu i Codina, 27 - 08031 Barcelona
Tel: 93 427 64 79 - Fax: 93 427 64 79
E-mail: uehorta@uehorta.cat
PATROCINADORS
Aigües de Barcelona Louise Se Va Qimet Horta Temple Grup Consultors Pastas Gallo Caprabo Grau Xarcuters Santos Ochoa Bemen-3 Formació Professional Talleres Aranda Amma Horta Elements
2020 - Unió Esportiva Horta. Tots els drets reservats.