Calendari i resultats de Hoquei
Seleccioneu un dia d'entre els assenyalats per obtenir més informació de les competicions i activitats que hi ha programades. També podeu veure resultats i cròniques dels esdeveniments passats.
Temporada:
Equip:
Agost 2019
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
15816
Prebenjamí - B BCN PREBENJAMÍ_GRUP 12
Prebenjamí - B
Día:
Hora:
23.09.2018
11:15
Lloc:
Barcelona
CH CLARET
2
3
UE HORTA
15787
Prebenjamí - B BCN PREBENJAMÍ_GRUP 12
Prebenjamí - B
Día:
Hora:
30.09.2018
10:00
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA
2
2
CPI LA SAGRERA
15854
Prebenjamí - B BCN PREBENJAMÍ_GRUP 12
Prebenjamí - B
Día:
Hora:
06.10.2018
16:30
Lloc:
Sitges
CP SITGES
UE HORTA B
15855
Prebenjamí - B BCN PREBENJAMÍ_GRUP 12
Prebenjamí - B
Día:
Hora:
14.10.2018
11:00
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA B
HC SANT JUST C
15833
Prebenjamí - B BCN PREBENJAMÍ_GRUP 12
Prebenjamí - B
Día:
Hora:
28.10.2018
11:15
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA B
2
1
CH CLARET A
15921
Prebenjamí - B BCN PREBENJAMÍ_GRUP 12
Prebenjamí - B
Día:
Hora:
10.11.2018
09:00
Lloc:
BARCELONA
CPI LA SAGRERA A
0
3
UE HORTA B
15943
Prebenjamí - B BCN PREBENJAMÍ_GRUP 12
Prebenjamí - B
Día:
Hora:
18.11.2018
10:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA B
1
2
CP SITGES
15944
Prebenjamí - B BCN PREBENJAMÍ_GRUP 12
Prebenjamí - B
Día:
Hora:
24.11.2018
10:30
Lloc:
Passeig de la Muntanya, 27 - Sant Just Desvern
HC SANT JUST C
0
3
UE HORTA B
16852
PREBENJAMÍ - B BCN Prebenjamí C6 - Copa BCN
Prebenjamí - B
Día:
Hora:
12.01.2019
14:30
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - B
3
0
CP SANT RAMON - B
16944
Prebenjamí - B BCN Prebenjamí C6 - Copa BCN
Prebenjamí - B
Día:
Hora:
20.01.2019
09:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - B
3
0
CP MALGRAT
16911
Prebenjamí - B BCN Prebenjamí C6 - Copa BCN
Prebenjamí - B
Día:
Hora:
27.01.2019
11:15
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - B
CALDES Recam Làser - D
16918
Prebenjamí - B BCN Prebenjamí C6 - Copa BCN
Prebenjamí - B
Día:
Hora:
02.02.2019
09:00
Lloc:
Avinguda d'Olimpia, 15 - Vic
CP VIC - C
1
2
UE HORTA - B
17012
PREBENJAMÍ - B BCN Prebenjamí C6 - Copa BCN
Prebenjamí - B
Día:
Hora:
09.02.2019
15:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - B
3
0
CHP BIGUES I RIELLS - A
17044
PREBENJAMÍ - B BCN Prebenjamí C6 - Copa BCN
Prebenjamí - B
Día:
Hora:
17.02.2019
11:30
Lloc:
Passeig del Ter, s/n - MANLLEU
CP MANLLEU - C
0
3
UE HORTA - B
17200
Prebenjamí - B BCN Prebenjamí C6 - Copa BCN
Prebenjamí - B
Día:
Hora:
02.03.2019
11:00
Lloc:
C/ Ferrán, 1 - Vilafranca del Penedes
CP SANT RAMON - B
0
3
UE HORTA - B
17218
Prebenjamí - B BCN Prebenjamí C6 - Copa BCN
Prebenjamí - B
Día:
Hora:
10.03.2019
10:15
Lloc:
AV.TARRAGONA S/N - MALGRAT DE MAR
CP MALGRAT
0
3
UE HORTA - B
17238
Prebenjamí - B BCN Prebenjamí C6 - Copa BCN
Prebenjamí - B
Día:
Hora:
17.03.2019
09:00
Lloc:
Torre Roja, s/n - Caldes de Montbui
CALDES Recam L?ser - D
2
2
UE HORTA - B
17246
Prebenjamí - B BCN Prebenjamí C6 - Copa BCN
Prebenjamí - B
Día:
Hora:
23.03.2019
16:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - B
2
2
CP VIC - C
17341
Prebenjamí - B BCN Prebenjamí C6 - Copa BCN
Prebenjamí - B
Día:
Hora:
31.03.2019
09:30
Lloc:
cami can badell s/n - bigues i riells
CHP BIGUES I RIELLS - A
1
3
UE HORTA - B
17352
Prebenjamí - B BCN Prebenjamí C6 - Copa BCN
Prebenjamí - B
Día:
Hora:
06.04.2019
17:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - B
3
0
CP MANLLEU - C
ADREÇA i CONTACTE

Unió Esportiva Horta - C/Feliu i Codina, 27 - 08031 Barcelona
Tel: 93 427 64 79 - Fax: 93 427 64 79
E-mail: uehorta@uehorta.cat
PATROCINADORS
Aigües de Barcelona Louise Se Va Qimet Horta Temple Grup Consultors Pastas Gallo Caprabo Grau Xarcuters Santos Ochoa Bemen-3 Formació Professional Talleres Aranda Amma Horta Elements
2019 - Unió Esportiva Horta. Tots els drets reservats.