Calendari i resultats de Hoquei
Seleccioneu un dia d'entre els assenyalats per obtenir més informació de les competicions i activitats que hi ha programades. També podeu veure resultats i cròniques dels esdeveniments passats.
Temporada:
Equip:
Agost 2019
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
15805
Prebenjamí - C BCN PREBENJAMÍ_GRUP 11
Prebenjamí - C
Día:
Hora:
16.09.2018
10:00
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA
0
3
JESÚS, MARIA I JOSEP
15788
Prebenjamí - C BCN PREBENJAMÍ_GRUP 11
Prebenjamí - C
Día:
Hora:
30.09.2018
15:30
Lloc:
BARCELONA
FC MARTINENC
0
3
UE HORTA
15856
Prebenjamí - C BCN PREBENJAMÍ_GRUP 11
Prebenjamí - C
Día:
Hora:
06.10.2018
10:00
Lloc:
Barcelona
E MARISTES ST JOAN
UE HORTA C
15857
Prebenjamí - C BCN PREBENJAMÍ_GRUP 11
Prebenjamí - C
Día:
Hora:
14.10.2018
10:00
Lloc:
Vilanova I la Geltru
CP VILANOVA A
UE HORTA C
15858
Prebenjamí - C BCN PREBENJAMÍ_GRUP 11
Prebenjamí - C
Día:
Hora:
20.10.2018
12:30
Lloc:
barcelona
JES?S, MARIA I JOSEP A
UE HORTA C
15922
Prebenjamí - C BCN PREBENJAMÍ_GRUP 11
Prebenjamí - C
Día:
Hora:
11.11.2018
11:15
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA C
3
0
FC MARTINENC B
15945
Prebenjamí - C BCN PREBENJAMÍ_GRUP 11
Prebenjamí - C
Día:
Hora:
17.11.2018
14:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA C
3
0
E MARISTES ST JOAN
15946
Prebenjamí - C BCN PREBENJAMÍ_GRUP 11
Prebenjamí - C
Día:
Hora:
25.11.2018
10:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA C
0
3
CP VILANOVA A
16847
PREBENJAMÍ - C BCN Prebenjamí C8 - Copa BCN
Prebenjamí - C
Día:
Hora:
12.01.2019
9:00
Lloc:
Honduras 2 - Barcelona
CPI LA SAGRERA - B
2
1
UE HORTA - C
16909
Prebenjamí - C BCN Prebenjamí C8 - Copa BCN
Prebenjamí - C
Día:
Hora:
27.01.2019
09:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - C
3
0
CP MANRESA - B
16920
Prebenjamí - C BCN Prebenjamí C8 - Copa BCN
Prebenjamí - C
Día:
Hora:
02.02.2019
12:15
Lloc:
Avda Onze de Setembre s/n - LA GARRIGA
UE LA GARRIGA - B
0
3
UE HORTA - C
17021
PREBENJAMÍ - C BCN Prebenjamí C8 - Copa BCN
Prebenjamí - C
Día:
Hora:
10.02.2019
09:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - C
2
2
CP TARADELL - A
17046
PREBENJAMÍ - C BCN Prebenjamí C8 - Copa BCN
Prebenjamí - C
Día:
Hora:
17.02.2019
18:45
Lloc:
CARLES RIBA S/N - IGUALADA
IGUALADA HC - C
2
2
UE HORTA - C
17056
PREBENJAMÍ - C BCN Prebenjamí C8 - Copa BCN
Prebenjamí - C
Día:
Hora:
24.02.2019
09:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - C
3
0
CH SANTA PERPÈTUA - B
17199
Prebenjamí - C BCN Prebenjamí C8 - Copa BCN
Prebenjamí - C
Día:
Hora:
02.03.2019
18:30
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - C
3
0
CPI LA SAGRERA - B
17229
Prebenjamí - C BCN Prebenjamí C8 - Copa BCN
Prebenjamí - C
Día:
Hora:
16.03.2019
09:00
Lloc:
arrer Sant Fruitós - Manresa
CP MANRESA - B
0
3
UE HORTA - C
17255
Prebenjamí - C BCN Prebenjamí C8 - Copa BCN
Prebenjamí - C
Día:
Hora:
24.03.2019
10:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - C
3
1
UE LA GARRIGA - B
17338
Prebenjamí - C BCN Prebenjamí C8 - Copa BCN
Prebenjamí - C
Día:
Hora:
30.03.2019
17:00
Lloc:
c/ Catalunya s/n - Taradell
CP TARADELL - A
2
1
UE HORTA - C
17351
Prebenjamí - C BCN Prebenjamí C8 - Copa BCN
Prebenjamí - C
Día:
Hora:
06.04.2019
16:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - C
3
0
IGUALADA HC - C
17364
Prebenjamí - C BCN Prebenjamí C8 - Copa BCN
Prebenjamí - C
Día:
Hora:
13.04.2019
13:00
Lloc:
Avinguda de Girona, 7 - Santa Perpetua de Mogoda
CH SANTA PERP?TUA - B
0
3
UE HORTA - C
ADREÇA i CONTACTE

Unió Esportiva Horta - C/Feliu i Codina, 27 - 08031 Barcelona
Tel: 93 427 64 79 - Fax: 93 427 64 79
E-mail: uehorta@uehorta.cat
PATROCINADORS
Aigües de Barcelona Louise Se Va Qimet Horta Temple Grup Consultors Pastas Gallo Caprabo Grau Xarcuters Santos Ochoa Bemen-3 Formació Professional Talleres Aranda Amma Horta Elements
2019 - Unió Esportiva Horta. Tots els drets reservats.