Equips secció Hoquei
Aquí es relacionen tots els equips que composen la secció aquesta temporada. Per a més informació cliqueu sobre qualsevol d'ells.
Temporada:

Prebenjamí - A

Equip Prebenjamí - A Hoquei
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
NIL
LOPEZ PAMIES
Porter/a
2011
BORJA
MARIN MAS
Jugador/a
2011
GUIM
COLLADO GARCIA
Jugador/a
2011
JAN
REDONDO SERRA
Jugador/a
2011
NASSERT
ADÁN TERRERO
Jugador/a
2011
PABLO
VAZQUEZ-DODERO SERRA
Jugador/a
2011
TON
FABREGAS VILOCA
Jugador/a
2011
Cos Técnic

Entrenador: Kevin Rodríguez

Delegat: Sergio Marin

Prebenjamí - B

Equip Prebenjamí - B Hoquei
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
BIEL
VILA PARCERISA
Jugador/a
2012
GISELA
TARRÉ ASTA
Jugador/a
2012
GUILLEM
DIAZ SOTOS
Jugador/a
2011
JAN
LAMARCA
Jugador/a
2011
THEO
BAQUER LOPEZ
Jugador/a
2012
YAGO
GARCÍA GUERREIRO
Jugador/a
2011
DIDAC
GARCIA GUERREIRO
Jugador/a
2011
BIEL
COROMINAS MONTERO
Jugador/a
2012
Cos Técnic

Entrenador: Lucas Vicen

Delegat: Sergio Gallego

 

Benjamí - A

Equip Benjamí - A Hoquei
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
POL
VILAGUT ALBERA
Porter/a
2009
MARTIN
GARCIA-MORENO FERNANDEZ
Jugador/a
2009
PEPE
JOSA JULIAN
Jugador/a
2009
POL
ROCA PALASI
Jugador/a
2009
POL
TARRE ASTA
Jugador/a
2009
YAGO
RODRÍGUEZ LLUBIA
Jugador/a
2009
Cos Técnic

Entrenador: Catalina Martinez Novoa

Delegat: Santi Rodríguez

Benjamí - B

Equip Benjamí - B Hoquei
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
POL
COLLADO CADENAS
Porter/a
2010
SAMUEL
PARENT VEDMEDEO
Jugador/a
2009
RICARDO
SACRISTAN LATORRE
Jugador/a
2009
ALEX
RIERA BASSA
Jugador/a
2010
GERARD
ARCE MORENO
Jugador/a
2010
NIL
ROYO AVELLAN
Jugador/a
2009
DAVID
SILCILIA MARTIN
Jugador/a
2009
Cos Técnic

Entrenador: Oscar Collado

Delegat: Manel Royo

Aleví - A

Equip Aleví - A Hoquei
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
SERGI
MATEO ARBUES
Porter/a
2008
ALEX
BOIGUES COLL
Jugador/a
2008
BRUNO
MARÍN MAS
Jugador/a
2008
JAN
ROIJALS SEBASTIA
Jugador/a
2008
ASIER
PAREDES DURAN
Jugador/a
2007
SOREN
GARCIA FERNANDEZ
Jugador/a
2008
GERARD
COLLADO GARCIA
Jugador/a
2008
Cos Técnic

Entrenador: Pere Pibernat

Delegat: Sergio Marin

Aleví - B

Equip Aleví - B Hoquei
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
MAX
MOLL CASTRILLO
Porter/a
2008
JAN
RODENAS TRAVES
Jugador/a
2008
MIGUEL A.
BENITEZ GONZALEZ
Jugador/a
2008
GUIFRE
CA?AS SANCHEZ
Jugador/a
2008
SERGI
MARTINEZ PEREZ
Jugador/a
2008
GERARD
RAMIREZ MONTANERO
Jugador/a
2008
ANDREU
YLLA REBEIS
Jugador/a
2007
Cos Técnic

Entrenador: Roger Fernández de Cuevas

Delegat: Jesús Rodenas

 

Aleví - C

Equip Aleví - C Hoquei
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
AINOA
CRUZ BLAS
Jugador/a
2007
BRU
LAMARCA GALLEGO
Jugador/a
2007
ERIC
FRANQUESA VELASCO
Jugador/a
2007
JAN
TARRIÑO PUJOL
Jugador/a
2007
POL
TARRIÑO PUJOL
Jugador/a
2007
DANIEL
SILVESTRE OLALDE
Jugador/a
2007
Cos Técnic

Entrenador: Roger Fernández de Cuevas

Delegat: Carles Tarriño

Infantil - A

Equip Infantil - A Hoquei
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
XAVIER
FUENTE SANCHEZ
Porter/a
2005
UNAI
MAURICIO GARCIA
Jugador/a
2006
NOA
PUJOL SELLARES
Jugador/a
2005
ARNAU
GUIMERA DEMESA
Jugador/a
2005
MARTINA
ESCUREDO SOLER
Jugador/a
2006
MARC
SANS VARELA
Jugador/a
2006
MAXIM JAUME
NICOLAU MARTINEZ
Jugador/a
2005
Cos Técnic

Entrenador: JOAN PUJOL

Delegat: Ruben Guimerà

Infantil - B

Equip Infantil - B Hoquei
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
NAGORE
PAREDES DURAN
Porter/a
2005
DANIEL
SAFONT JORDAN
Jugador/a
2005
JAN
SEGURA MARTINEZ
Jugador/a
2005
MIQUEL
BOIGUES COLL
Jugador/a
2006
FRANCESC
MATEU VALLESPÍN
Jugador/a
2006
MARIA
RAMON SOTIL
Jugador/a
2006
HECTOR
ROJAS VIEDMA
Jugador/a
2005
Cos Técnic

Entrenador: Joan Pujol

Delegat: Josep Maria Segura

Infantil - C

Equip Infantil - C Hoquei
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
JOSE
ROSES ANGUERA DE SOJO
Porter/a
2006
ALEX
HURTADO MARTINEZ
Jugador/a
2006
JAN
TARRE ASTA
Jugador/a
2006
MIQUEL
CASTELLS BASSAS
Jugador/a
2006
MARC
FARGAS HERRERA
Jugador/a
2006
DAVID
GALLEGO PADRÓS
Jugador/a
2006
JAVIER
GARCIA GONZALEZ
Jugador/a
2006
ALBERTO
PERES SAVIN
Jugador/a
2006
Cos Técnic

Entrenador: Dani Garcia

Delegat: Anel Hurtado

 

 

 

Juvenil - A

Equip Juvenil - A Hoquei
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
IAN
JIMENEZ TORRAS
Porter/a
2003
BERNAT
PONS BATET
Jugador/a
2003
IVAN
LOPEZ BERNAL
Jugador/a
2003
MARC
MILLANES CAMPOREALE
Jugador/a
2003
MATEO
PIBERNAT BATET
Jugador/a
2003
OT
RAMON SOTIL
Jugador/a
2003
JAN
INSA DIAZ
Jugador/a
2004
Cos Técnic

Entrenador: Pol Fernández de Cuevas


Delegat: Raimon Pibernat

Juvenil - B

Equip Juvenil - B Hoquei
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
ORIOL
RUBIO TAMAYO
Porter/a
2004
CARLA
CRUZ BLAS
Jugador/a
2004
GUILLEM
BOIGUES COLL
Jugador/a
2004
GUILLERMO
JAUME MURCIANO
Jugador/a
2004
JOAN ENRIC
ESCUREDO SOLER
Jugador/a
2003
QUIM
HINESTROSA ORTEGA
Jugador/a
2004
Cos Técnic

Entrenador: Oriol Blasco

Delegat: Xavier Rubio

Júnior - A

Equip Júnior - A Hoquei
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
CARLOS
GÓMEZ DELGADO
Porter/a
2001
OSCAR
GONZALEZ CARNEROS
Jugador/a
2002
PERE
PIBERNAT BATET
Jugador/a
2001
RAMON
REVILLA BOUSO
Jugador/a
2001
ALEX
RUBIO TAMAYO
Jugador/a
2002
PERE
ROIG CERO
Jugador/a
2001
ORIOL
SANROM? BAGUÉ
Jugador/a
2001
LUIS FELIPE
GUTIERREZ PRIETO
Jugador/a
2001
Cos Técnic

Entrenador: Harry Mora

Delegat: Ramon Revilla

Júnior - B

Equip Júnior - B Hoquei
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
MAX
PUJOL SELLERES
Porter/a
2002
DANIEL
CODINA CALVO
Jugador/a
2001
ALBERT
NAVARRO HERNANDEZ
Jugador/a
2002
MANEL
SERRANO ORTIZ
Jugador/a
2002
NURIA
RODENAS PALOMAR
Jugador/a
2002
TANIA
ALONSO LOBATO
Jugador/a
2002
DIDAC
PUIG MU?OZ
Jugador/a
2002
DAMIA
RUBIO INCHETA
Jugador/a
2002
Cos Técnic

Entrenador: DANI MIRAS

Delegat: Mª Jesús Calvo

Segona CAT Masc

Equip Segona CAT Masc Hoquei
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
XABIER
LARUMBE SAN MARTIN
Porter/a
2000
DAVID
VALLVERDÚ MATA
Jugador/a
1986
LLUIS
MIRAVITLLES CORTINA
Jugador/a
1992
PASCUAL
DATO MARQUEZ
Jugador/a
1991
POL
FERNANDEZ DE CUEVAS SELVA
Jugador/a
1997
ROGER
ANDREU RODRÍGUEZ
Jugador/a
1994
DANIEL
GARCIA CORTADELLAS
Jugador/a
1992
RUBÉN
MANRIQUE CALVO
Jugador/a
1995
Cos Técnic

Entrenador: Harry Mora

Delegats: JM Fernandez de Cuevas

Tercera CAT Masc

Equip Tercera CAT Masc Hoquei
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
PERE
PLADEVALL PUIGMAL
Porter/a
2000
ROGER
FERNANDEZ DE CUEVAS SELVA
Jugador/a
2000
ORIOL
BLASCO QUIROGA
Jugador/a
1998
MARTI
GUIMERA LOPEZ
Jugador/a
2000
PABLO
GONZALEZ ALVAREZ
Jugador/a
1997
ALEX
CÁRDENAS GONZALVO
Jugador/a
1998
MARTI
GONZALEZ GARCIA
Jugador/a
1997
Cos Técnic

Entrenador: Dani Miras

Delegat: Ruben Guimerà

Primera CAT FEM

Equip Primera CAT FEM Hoquei
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
INÉS
MARCO CALLE
Porter/a
1995
AITANA
CERECEDA TORO
Jugador/a
2000
BERTA
FABREGAS VALLS
Jugador/a
2000
BERTA
CANAL AMADO
Porter/a
2000
ANA TERESA
CUERVO BERNAL
Jugador/a
1991
NURIA
RODENAS PALOMAR
Jugador/a
2002
TANIA
ALONSO LOBATO
Jugador/a
2002
CARLA
CRUZ BLAS
Jugador/a
2004
CATALINA
MARTINEZ NOVOA
Jugador/a
1989
Cos Técnic

Entrenador: JESÚS CALVETE

Delegat: Victor Rodenas

Veterans

Equip Veterans Hoquei
Nom
Cognoms
Posició
Data Naixement
LUIS
ELIAS GARDEAZABAL
Porter/a
1973
JOAN
PUJOL MORERA
Jugador/a
1971
FERNANDO
ELIAS GARDEAZABAL
Jugador/a
1970
XAVIER
BOSCH SOLE
Jugador/a
1962
SERGI
GALLEGO URBANO
Jugador/a
1973
ROGER
LAHOZ PELLICER
Jugador/a
1984
JOSEP MARIA
GIBERT FOLCH
Jugador/a
1961
GERARD
TERRI?O ARNABAT
Jugador/a
1982
XAVIER
TAMAYO SARRION
Jugador/a
1984
JUAN CARLOS
RIERA GIRONZA
Jugador/a
1968
PERE JOSEP
ROIG ANGLES
Jugador/a
1970
Cos Técnic

Escola

Equip Escola Hoquei
Cos Técnic

Monitors: Pol, Roger, Berta, Bernat, Daniel. 

ADREÇA i CONTACTE

Unió Esportiva Horta - C/Feliu i Codina, 27 - 08031 Barcelona
Tel: 93 427 64 79 - Fax: 93 427 64 79
E-mail: uehorta@uehorta.cat
PATROCINADORS
Aigües de Barcelona Louise Se Va Qimet Horta Temple Grup Consultors Pastas Gallo Caprabo Grau Xarcuters Santos Ochoa Bemen-3 Formació Professional Talleres Aranda Amma Horta Elements
2020 - Unió Esportiva Horta. Tots els drets reservats.