Calendari i resultats de Hoquei
Seleccioneu un dia d'entre els assenyalats per obtenir més informació de les competicions i activitats que hi ha programades. També podeu veure resultats i cròniques dels esdeveniments passats.
Temporada:
Equip:
Octubre 2019
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
17636
Júnior JÚNIOR OR Grup 4
Júnior - A
Día:
Hora:
13.09.2019
21:34
Lloc:
CARLES RIBA S/N - IGUALADA
IGUALADA HC
3
6
UE HORTA - A
17632
2CAT SEGONA CATALANA Grup A
Segona CAT Masc
Día:
Hora:
14.09.2019
11:45
Lloc:
Fons de les Creus s/n - Arenys de Mar
CH ARENYS DE MAR Vialser
5
10
UE HORTA
17635
Infantil INFANTIL OR Grup 8
Infantil - B
Día:
Hora:
15.09.2019
09:30
Lloc:
Passatge Victorià Oliveras de la Riva, S/N - Sant Hipòlit de Voltregà
CP VOLTREGA
7
2
UE HORTA - B
17633
Aleví ALEVÍ OR Grup 7
Aleví - B
Día:
Hora:
15.09.2019
11:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - B
5
7
UE HORTA - A
17634
Infantil INFANTIL OR Grup 9
Infantil - A
Día:
Hora:
15.09.2019
12:30
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - A
6
7
HC SALT
17621
1CAT FEM FEMENÍ PRIMERA CATALANA
Primera CAT FEM
Día:
Hora:
15.09.2019
12:45
Lloc:
cami can badell s/n - bigues i riells
CHP BIGUES I RIELLS
3
1
UE HORTA
17631
3CAT TERCERA CATALANA Grup C
Tercera CAT Masc
Día:
Hora:
15.09.2019
17:00
Lloc:
Can Fabregas 1-3 - mollet del vallès
MOLLETHC
7
2
UE HORTA
17641
Infantil INFANTIL OR Grup 9
Infantil - A
Día:
Hora:
21.09.2019
12:45
Lloc:
Hondures, 2 - Barcelona
CPI LA SAGRERA - A
3
1
UE HORTA - A
17642
Aleví ALEVÍ OR Grup 7
Aleví - A
Día:
Hora:
21.09.2019
13:30
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - A
2
12
CALDES Recam Làser - D
17640
Infantil INFANTIL OR Grup 8
Infantil - B
Día:
Hora:
21.09.2019
14:30
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - B
12
4
PHC SANT CUGAT - B
17639
Infantil INFANTIL OR Grup 2
Infantil - C
Día:
Hora:
21.09.2019
15:45
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - C
0
12
CP VILANOVA - A
17637
Júnior JÚNIOR OR Grup 4
Júnior - A
Día:
Hora:
21.09.2019
17:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - A
3
7
REUS DEPORTIU
17649
Prebenjamí BCN_OR PREBENJAMÍ_Grup 12
Prebenjamí - A
Día:
Hora:
21.09.2019
18:15
Lloc:
PG CARRERADA 55 - PALAU SOLITA I PLEGAMANS
HC PALAU PLEGAMANS - B
1
2
UE HORTA - A
17638
Juvenil JUVENIL OR Grup 2
Juvenil - A
Día:
Hora:
21.09.2019
18:30
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - A
6
9
CHP BIGUES I RIELLS
17645
2CAT SEGONA CATALANA Grup A
Segona CAT Masc
Día:
Hora:
21.09.2019
20:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA
3
5
CH MATARÓ
17650
3CAT TERCERA CATALANA Grup C
Tercera CAT Masc
Día:
Hora:
21.09.2019
20:30
Lloc:
C/HONDURAS, 2 CPI SAGRERA - Barcelona
SD ESPANYOL
6
1
UE HORTA
17648
Prebenjamí BCN_OR PREBENJAMÍ_Grup 3
Prebenjamí - B
Día:
Hora:
22.09.2019
09:30
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - B
0
3
CP TARADELL
17646
Benjamí BCN_OR BENJAMÍ_Grup 2
Benjamí - B
Día:
Hora:
22.09.2019
10:30
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - B
6
1
CH CLARET - A
17647
Benjamí BCN_OR BENJAMÍ_Grup 8
Benjamí - A
Día:
Hora:
22.09.2019
11:30
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - A
2
10
CALDES Recam Làser - C
17644
Aleví ALEVÍ PLATA Grup 3
Aleví - C
Día:
Hora:
22.09.2019
12:30
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA - C
7
0
CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou - C
17651
1CAT FEM FEMENÍ PRIMERA CATALANA
Primera CAT FEM
Día:
Hora:
22.09.2019
13:30
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA
5
3
IGUALADA FEMENI HCP
17733
2CAT SEGONA CATALANA Grup A
Segona CAT Masc
Día:
Hora:
27.09.2019
21:00
Lloc:
Plaça Narcisa Freixas 2-3 - Barcelona
CT BARCINO
8
6
UE HORTA
17734
1CAT FEM FEMENÍ PRIMERA CATALANA
Primera CAT FEM
Día:
Hora:
27.09.2019
22:30
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA
1
6
CP VOLTREGA
17735
Aleví ALEVÍ OR Grup 7
Aleví - A
Día:
Hora:
28.09.2019
11:00
Lloc:
c/ La Pau s/n - LES MASIES DE VOLTREGA
CP VOLTREGA-A
11
1
UE HORTA-A
17736
Benjamí BCN_OR BENJAMÍ_Grup 2
Benjamí - B
Día:
Hora:
28.09.2019
11:30
Lloc:
Torre Roja, s/n - Caldes de Montbui
CALDES Recam LAser-B
3
1
UE HORTA-B
17737
Benjamí BCN_OR BENJAMÍ_Grup 8
Benjamí - A
Día:
Hora:
28.09.2019
14:30
Lloc:
PG CARRERADA 55 - PALAU SOLITA I PLEGAMANS
HC PALAU PLEGAMANS-A
9
1
UE HORTA-A
17738
Prebenjamí BCN_OR PREBENJAMÍ_Grup 12
Prebenjamí - A
Día:
Hora:
28.09.2019
16:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA-A
3
0
CP VOLTREGA-E
17739
Aleví ALEVÍ PLATA Grup 3
Aleví - C
Día:
Hora:
28.09.2019
16:30
Lloc:
Avinguda de Girona, 7 - Santa Perpetua de Mogoda
CH SANTA PERPeTUA-D
2
4
UE HORTA-C
17740
Infantil INFANTIL OR Grup 8
Infantil - B
Día:
Hora:
28.09.2019
17:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA-B
5
6
CALDES Recam LAser-B
17741
Aleví ALEVÍ OR Grup 7
Aleví - B
Día:
Hora:
28.09.2019
17:45
Lloc:
Av. Maria Fortuny, 5 - REUS
CN REUS PLOMS
2
12
UE HORTA-B
17742
Júnior JÚNIOR PLATA Grup 1
Júnior - B
Día:
Hora:
28.09.2019
18:30
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA-B
3
12
CH ARENYS DE MAR Vialser
17743
Juvenil JUVENIL OR Grup 2
Juvenil - A
Día:
Hora:
28.09.2019
18:30
Lloc:
Passeig de la Muntanya, 27 - Sant Just Desvern
HC SANT JUST-A
1
3
UE HORTA-A
17744
Júnior JÚNIOR OR Grup 4
Júnior - A
Día:
Hora:
28.09.2019
20:30
Lloc:
c/josep rovira 14 - Sant SadurnI d'Anoia
CE NOIA Freixenet-B
3
7
UE HORTA-A
17745
Prebenjamí BCN_OR PREBENJAMÍ_Grup 3
Prebenjamí - B
Día:
Hora:
29.09.2019
10:00
Lloc:
PG CARRERADA 55 - PALAU SOLITA I PLEGAMANS
HC PALAU PLEGAMANS-D
3
0
UE HORTA-B
17746
Infantil INFANTIL OR Grup 9
Infantil - A
Día:
Hora:
29.09.2019
10:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA-A
2
7
CP BLANES ATLeTIC-A
17747
Juvenil JUVENIL PLATA Grup 1
Juvenil - B
Día:
Hora:
29.09.2019
11:15
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA-B
3
2
CH CLARET
17748
Infantil INFANTIL OR Grup 2
Infantil - C
Día:
Hora:
29.09.2019
11:30
Lloc:
Passeig del Ter, s/n - MANLLEU
CP MANLLEU-B
2
2
UE HORTA-C
17749
3CAT TERCERA CATALANA Grup C
Tercera CAT Masc
Día:
Hora:
29.09.2019
12:00
Lloc:
MARIA REVERTER, 80 - BARBERA DEL VALLeS
UEH BARBERA
3
3
UE HORTA
17750
VETERANS LCV - Grup B
Veterans
Día:
Hora:
01.10.2019
22:30
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA
4
2
CH MATARO
17815
Juvenil JUVENIL PLATA Grup 1
Juvenil - B
Día:
Hora:
04.10.2019
20:30
Lloc:
Can Fabregas 1-3 - mollet del valles
MOLLETHC
6
4
UE HORTA-B
17816
Benjamí BCN_OR BENJAMÍ_Grup 2
Benjamí - B
Día:
Hora:
05.10.2019
10:30
Lloc:
PG CARRERADA 55 - PALAU SOLITA I PLEGAMANS
HC PALAU PLEGAMANS-C
0
10
UE HORTA-B
17817
Infantil INFANTIL OR Grup 9
Infantil - A
Día:
Hora:
05.10.2019
13:00
Lloc:
Torre Roja, s/n - Caldes de Montbui
CALDES Recam LAser-C
8
0
UE HORTA-A
17818
Júnior JÚNIOR OR Grup 4
Júnior - A
Día:
Hora:
05.10.2019
14:30
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA-A
12
4
HC PIERA
17819
Prebenjamí BCN_OR PREBENJAMÍ_Grup 12
Prebenjamí - A
Día:
Hora:
05.10.2019
15:30
Lloc:
Rambla de Jaume Sabat, 5 (PAV-2) - SANT CUGAT DEL VALLES
PHC SANT CUGAT-C
0
3
UE HORTA-A
17820
Infantil INFANTIL OR Grup 2
Infantil - C
Día:
Hora:
05.10.2019
17:30
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA-C
0
8
REUS DEPORTIU-A
17821
2CAT SEGONA CATALANA Grup A
Segona CAT Masc
Día:
Hora:
05.10.2019
19:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA
5
0
FC MARTINENC
17822
1CAT FEM FEMENÍ PRIMERA CATALANA
Primera CAT FEM
Día:
Hora:
05.10.2019
19:15
Lloc:
Avgda. Corregiment - MATARO
CH MATARO
3
3
UE HORTA
17823
Aleví ALEVÍ PLATA Grup 3
Aleví - C
Día:
Hora:
06.10.2019
09:00
Lloc:
Telegraf 31 - Barcelona
FC MARTINENC-A
4
4
UE HORTA-C
17824
Prebenjamí BCN_OR PREBENJAMÍ_Grup 3
Prebenjamí - B
Día:
Hora:
06.10.2019
09:30
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA-B
0
3
CP MASQUEFA-A
17825
Juvenil JUVENIL OR Grup 2
Juvenil - A
Día:
Hora:
06.10.2019
10:00
Lloc:
Torrent d'en Terra, s/n - Arenys de Munt
CE ARENYS DE MUNT-A
12
2
UE HORTA-A
17826
Aleví ALEVÍ OR Grup 7
Aleví - B
Día:
Hora:
06.10.2019
10:30
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA-B
1
11
CALDES Recam LAser-D
17827
Aleví ALEVÍ OR Grup 7
Aleví - A
Día:
Hora:
06.10.2019
11:30
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA-A
10
0
SHUM Frit Ravich
17828
Infantil INFANTIL OR Grup 8
Infantil - B
Día:
Hora:
06.10.2019
12:00
Lloc:
Josep Aguilera i Marti 2 - Girona
GIRONA CH-A
7
0
UE HORTA-B
17829
3CAT TERCERA CATALANA Grup C
Tercera CAT Masc
Día:
Hora:
06.10.2019
12:30
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA
2
3
CP CONGRES - La Sagrera Es Mou
17830
Júnior JÚNIOR PLATA Grup 1
Júnior - B
Día:
Hora:
06.10.2019
20:00
Lloc:
Telegraf 31 - Barcelona
FC MARTINENC-B
3
7
UE HORTA-B
17831
VETERANS LCV - Grup B
Veterans
Día:
Hora:
09.10.2019
22:00
Lloc:
Passeig del Ter, s/n - MANLLEU
CP MANLLEU
5
4
UE HORTA
17832
Aleví ALEVÍ OR Grup 7
Aleví - B
Día:
Hora:
12.10.2019
11:00
Lloc:
c/ La Pau s/n - LES MASIES DE VOLTREGA
CP VOLTREGA-A
11
1
UE HORTA-B
17833
Aleví ALEVÍ OR Grup 7
Aleví - A
Día:
Hora:
12.10.2019
15:30
Lloc:
CARLES RIBA S/N - IGUALADA
IGUALADA HC-B
6
1
UE HORTA-A
17834
Prebenjamí BCN_OR PREBENJAMÍ_Grup 3
Prebenjamí - B
Día:
Hora:
12.10.2019
16:00
Lloc:
c/ Catalunya s/n - Taradell
CP TARADELL
3
1
UE HORTA-B
17835
Juvenil JUVENIL PLATA Grup 1
Juvenil - B
Día:
Hora:
12.10.2019
16:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA-B
0
2
CH RIPOLLET
17836
Juvenil JUVENIL OR Grup 2
Juvenil - A
Día:
Hora:
12.10.2019
17:00
Lloc:
Avinguda de Catalunya, s/n - Vilafranca del Penedes
CP VILAFRANCA Capital del Vi-A
7
4
UE HORTA-A
17837
Júnior JÚNIOR PLATA Grup 1
Júnior - B
Día:
Hora:
12.10.2019
17:30
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA-B
1
10
MOLINS DE REI 2015
17838
Júnior JÚNIOR OR Grup 4
Júnior - A
Día:
Hora:
12.10.2019
19:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA-A
3
3
CP JONQUERENC
17839
Prebenjamí BCN_OR PREBENJAMÍ_Grup 12
Prebenjamí - A
Día:
Hora:
13.10.2019
09:30
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA-A
3
0
HC PALAU PLEGAMANS-B
17840
Benjamí BCN_OR BENJAMÍ_Grup 2
Benjamí - B
Día:
Hora:
13.10.2019
10:30
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA-B
8
5
CH PRAT-A
17841
Benjamí BCN_OR BENJAMÍ_Grup 8
Benjamí - A
Día:
Hora:
13.10.2019
11:30
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA-A
2
8
HC SANT JUST-A
17842
1CAT FEM FEMENÍ PRIMERA CATALANA
Primera CAT FEM
Día:
Hora:
13.10.2019
12:30
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA
2
4
HC SFERIC
17843
Infantil INFANTIL OR Grup 2
Infantil - C
Día:
Hora:
13.10.2019
16:00
Lloc:
Avgda. Corregiment - MATARO
CH MATARO
1
1
UE HORTA-C
17844
3CAT TERCERA CATALANA Grup C
Tercera CAT Masc
Día:
Hora:
13.10.2019
18:00
Lloc:
Poca Farina s/n - Sentmenat
HC SENTMENAT
7
1
UE HORTA
17845
2CAT SEGONA CATALANA Grup A
Segona CAT Masc
Día:
Hora:
13.10.2019
19:30
Lloc:
Can Fabregas 1-3 - mollet del valles
MOLLETHC
5
3
UE HORTA
17846
Aleví ALEVÍ PLATA Grup 3
Aleví - C
Día:
Hora:
19.10.2019
12:30
Lloc:
C/ Cardenal Barraquer s/n - Sitges
CP SITGES
4
10
UE HORTA-C
17847
Júnior JÚNIOR OR Grup 4
Júnior - A
Día:
Hora:
19.10.2019
12:30
Lloc:
Poca Farina s/n - Sentmenat
HC SENTMENAT-C
8
0
UE HORTA-A
17848
Aleví ALEVÍ OR Grup 7
Aleví - B
Día:
Hora:
19.10.2019
15:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA-B
5
12
SHUM Frit Ravich
17849
Infantil INFANTIL OR Grup 9
Infantil - A
Día:
Hora:
19.10.2019
16:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA-A
4
8
CP VILANOVA-B
17850
Infantil INFANTIL OR Grup 8
Infantil - B
Día:
Hora:
19.10.2019
17:00
Lloc:
c/ Empuries 47 - Girona
HOQUEI BANYOLES
1
2
UE HORTA-B
17851
Benjamí BCN_OR BENJAMÍ_Grup 8
Benjamí - A
Día:
Hora:
19.10.2019
17:30
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA-A
1
8
CP TORRELLES
17852
Benjamí BCN_OR BENJAMÍ_Grup 2
Benjamí - B
Día:
Hora:
19.10.2019
17:30
Lloc:
Passeig del Ter, s/n - MANLLEU
CP MANLLEU-B
5
5
UE HORTA-B
17853
Júnior JÚNIOR PLATA Grup 1
Júnior - B
Día:
Hora:
19.10.2019
18:00
Lloc:
Carrer Pizarro - Ripollet
CH RIPOLLET
4
5
UE HORTA-B
17854
Juvenil JUVENIL OR Grup 2
Juvenil - A
Día:
Hora:
19.10.2019
18:30
Lloc:
AV. CAL RUBIo, s/n - SANTA MARGARIDA I ELS MONJOS
CP MONJOS
5
10
UE HORTA-A
17855
2CAT SEGONA CATALANA Grup A
Segona CAT Masc
Día:
Hora:
19.10.2019
19:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA
5
9
VILASSAR HC
17856
1CAT FEM FEMENÍ PRIMERA CATALANA
Primera CAT FEM
Día:
Hora:
19.10.2019
19:30
Lloc:
Avinguda de Tecla Sala, - Roda de Ter
CP RODA
2
3
UE HORTA
17857
Prebenjamí BCN_OR PREBENJAMÍ_Grup 12
Prebenjamí - A
Día:
Hora:
20.10.2019
00:00
Lloc:
Carrer La Pau, S/n - Les Masies de Voltrega
CP VOLTREGA-E
0
3
UE HORTA-A
17858
3CAT TERCERA CATALANA Grup C
Tercera CAT Masc
Día:
Hora:
20.10.2019
09:30
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA
8
4
HC CASTELLAR
17859
Prebenjamí BCN_OR PREBENJAMÍ_Grup 3
Prebenjamí - B
Día:
Hora:
20.10.2019
11:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA-B
1
3
HC PALAU PLEGAMANS-D
17860
Infantil INFANTIL OR Grup 2
Infantil - C
Día:
Hora:
20.10.2019
12:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA-C
12
2
CH VILA-SANA
17861
Juvenil JUVENIL PLATA Grup 1
Juvenil - B
Día:
Hora:
20.10.2019
13:20
Lloc:
CAMeLIES, S/N - CERDANYOLA DEL VALLeS
CERDANYOLA CH-B
9
0
UE HORTA-B
17862
VETERANS LCV - Grup B
Veterans
Día:
Hora:
22.10.2019
22:30
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA
CT BARCINO-A
17863
Aleví ALEVÍ PLATA Grup 3
Aleví - C
Día:
Hora:
26.10.2019
11:30
Lloc:
torroella de Montgri/PegasPista Cristina Clota. - BARCELONA
CP CONGRES - La Sagrera Es Mou-C
UE HORTA-C
17864
Infantil INFANTIL OR Grup 9
Infantil - A
Día:
Hora:
26.10.2019
11:45
Lloc:
Sant Sebastia 55 - barcelona
JESUS, MARIA I JOSEP
UE HORTA-A
17865
Benjamí BCN_OR BENJAMÍ_Grup 2
Benjamí - B
Día:
Hora:
26.10.2019
12:45
Lloc:
c/Sicilia,333 - Barcelona
CH CLARET-A
UE HORTA-B
17866
Aleví ALEVÍ OR Grup 7
Aleví - A
Día:
Hora:
26.10.2019
16:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA-A
CN REUS PLOMS
17867
Júnior JÚNIOR OR Grup 4
Júnior - A
Día:
Hora:
26.10.2019
17:30
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA-A
CH VILA-SECA
17868
3CAT TERCERA CATALANA Grup C
Tercera CAT Masc
Día:
Hora:
26.10.2019
19:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA
CH CLARET
17869
Prebenjamí BCN_OR PREBENJAMÍ_Grup 3
Prebenjamí - B
Día:
Hora:
27.10.2019
09:30
Lloc:
C/ ROGELIO ROJO - MASQUEFA
CP MASQUEFA-A
UE HORTA-B
17870
Infantil INFANTIL OR Grup 2
Infantil - C
Día:
Hora:
27.10.2019
09:30
Lloc:
Ample - Palafrugell
CH PALAFRUGELL
UE HORTA-C
17871
Prebenjamí BCN_OR PREBENJAMÍ_Grup 12
Prebenjamí - A
Día:
Hora:
27.10.2019
10:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA-A
PHC SANT CUGAT-C
17872
Infantil INFANTIL OR Grup 8
Infantil - B
Día:
Hora:
27.10.2019
11:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA-B
SHUM Frit Ravich
17873
Benjamí BCN_OR BENJAMÍ_Grup 8
Benjamí - A
Día:
Hora:
27.10.2019
11:30
Lloc:
Torre Roja, s/n - Caldes de Montbui
CALDES Recam LAser-C
UE HORTA-A
17874
1CAT FEM FEMENÍ PRIMERA CATALANA
Primera CAT FEM
Día:
Hora:
27.10.2019
12:30
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA
MOLLETHC
17875
Juvenil JUVENIL OR Grup 2
Juvenil - A
Día:
Hora:
27.10.2019
12:45
Lloc:
Av. Maria Fortuny, 5 - REUS
CN REUS PLOMS
UE HORTA-A
17876
2CAT SEGONA CATALANA Grup A
Segona CAT Masc
Día:
Hora:
27.10.2019
13:00
Lloc:
PG CARRERADA 55 - PALAU SOLITA I PLEGAMANS
HC PALAU PLEGAMANS
UE HORTA
17877
Aleví ALEVÍ OR Grup 7
Aleví - B
Día:
Hora:
27.10.2019
17:40
Lloc:
CARLES RIBA S/N - IGUALADA
IGUALADA HC-B
UE HORTA-B
ADREÇA i CONTACTE

Unió Esportiva Horta - C/Feliu i Codina, 27 - 08031 Barcelona
Tel: 93 427 64 79 - Fax: 93 427 64 79
E-mail: uehorta@uehorta.cat
PATROCINADORS
Aigües de Barcelona Louise Se Va Qimet Horta Temple Grup Consultors Pastas Gallo Caprabo Grau Xarcuters Santos Ochoa Bemen-3 Formació Professional Talleres Aranda Amma Horta Elements
2019 - Unió Esportiva Horta. Tots els drets reservats.