Calendari i resultats de Hoquei
Seleccioneu un dia d'entre els assenyalats per obtenir més informació de les competicions i activitats que hi ha programades. També podeu veure resultats i cròniques dels esdeveniments passats.
Temporada:
Equip:
Agost 2019
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
15828
Júnior JÚNIOR Grup 2
Júnior
Día:
Hora:
23.09.2018
13:45
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA
4
4
CT BARCINO
15801
Júnior JÚNIOR Grup 2
Júnior
Día:
Hora:
30.09.2018
17:45
Lloc:
BARCELONA
FC MARTINENC
UE HORTA
15887
Júnior JÚNIOR Grup 2
Júnior
Día:
Hora:
14.10.2018
10:00
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA
CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou B
15888
Júnior JÚNIOR Grup 2
Júnior
Día:
Hora:
20.10.2018
11:45
Lloc:
Sant Just Desvern
HC SANT JUST A
UE HORTA
15846
Júnior JÚNIOR Grup 2
Júnior
Día:
Hora:
27.10.2018
21:15
Lloc:
Barcelona
CT BARCINO
5
9
UE HORTA
15902
Júnior JÚNIOR Grup 2
Júnior
Día:
Hora:
04.11.2018
10:00
Lloc:
BARCELONA
UE HORTA
1
2
FC MARTINENC A
15966
Júnior JÚNIOR Grup 2
Júnior
Día:
Hora:
17.11.2018
16:30
Lloc:
torroella de Montgri/PegàsPista Cristina Clota. - BARCELONA
CP CONGR?S - La Sagrera Es Mou B
8
1
UE HORTA
15967
Júnior JÚNIOR Grup 2
Júnior
Día:
Hora:
24.11.2018
18:45
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA
4
5
HC SANT JUST A
16859
JÚNIOR JÚNIOR Grup F1 - C.Federació
Júnior
Día:
Hora:
13.01.2019
10:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA
3
4
MOLLETHC
16943
Júnior JÚNIOR Grup F1 - C.Federació
Júnior
Día:
Hora:
19.01.2019
19:15
Lloc:
SALVADOR ESPRIU S/N PAVELLO MUNICIPAL - RIUDOMS
CP RIUDOMS
2
4
UE HORTA
16902
Júnior JÚNIOR Grup F1 - C.Federació
Júnior
Día:
Hora:
26.01.2019
14:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA
3
6
CP SANT CELONI
16928
Júnior JÚNIOR Grup F1 - C.Federació
Júnior
Día:
Hora:
02.02.2019
18:15
Lloc:
Avda. Matias Guasch, s/n - CAPELLADES
CAPELLADES HC
7
0
UE HORTA
17024
JÚNIOR JÚNIOR Grup F1 - C.Federació
Júnior
Día:
Hora:
10.02.2019
12:30
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA
CP TORDERA
17038
JÚNIOR JÚNIOR Grup F1 - C.Federació
Júnior
Día:
Hora:
16.02.2019
19:30
Lloc:
Can Fabregas 1-3 - mollet del vallès
MOLLETHC
8
2
UE HORTA
17054
JÚNIOR JÚNIOR Grup F1 - C.Federació
Júnior
Día:
Hora:
23.02.2019
18:45
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA
5
6
CP RIUDOMS
17215
Júnior JÚNIOR Grup F1 - C.Federació
Júnior
Día:
Hora:
09.03.2019
19:00
Lloc:
Passeig dels Esports, - Sant Celoni
CP SANT CELONI
2
3
UE HORTA
17241
Júnior JÚNIOR Grup F1 - C.Federació
Júnior
Día:
Hora:
17.03.2019
11:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA
4
7
CAPELLADES HC
17258
Júnior JÚNIOR Grup F1 - C.Federació
Júnior
Día:
Hora:
24.03.2019
15:30
Lloc:
plaça concordia s/n - Tordera
CP TORDERA
UE HORTA
17357
JÚNIOR Júnior: 49è a 52è classificat
Júnior
Día:
Hora:
07.04.2019
13:00
Lloc:
Passeig dels Esports, - Sant Celoni
CP SANT CELONI
2
13
UE HORTA
17375
JÚNIOR Júnior: 49è a 52è classificat
Júnior
Día:
Hora:
27.04.2019
22:00
Lloc:
Avinguda de Girona, 7 - Santa Perpetua de Mogoda
CH SANTA PERP?TUA
5
7
UE HORTA
17383
JÚNIOR Júnior: 49è a 52è classificat
Júnior
Día:
Hora:
05.05.2019
22:00
Lloc:
Feliu i Codina, 27 - BARCELONA
UE HORTA
6
1
FC MARTINENC - B
ADREÇA i CONTACTE

Unió Esportiva Horta - C/Feliu i Codina, 27 - 08031 Barcelona
Tel: 93 427 64 79 - Fax: 93 427 64 79
E-mail: uehorta@uehorta.cat
PATROCINADORS
Aigües de Barcelona Louise Se Va Qimet Horta Temple Grup Consultors Pastas Gallo Caprabo Grau Xarcuters Santos Ochoa Bemen-3 Formació Professional Talleres Aranda Amma Horta Elements
2019 - Unió Esportiva Horta. Tots els drets reservats.